Blockchain Teknolojisinin Gücünü Keşfedin!

İşinizi ve projelerinizi blockchain ile optimize edin. Deneyimli danışmanlarımız, blockchain teknolojisinin işletmenize nasıl entegre edileceğini, akıllı kontratların nasıl tasarlanıp uygulanacağını ve kripto para yatırımlarının nasıl yönetileceğini adım adım size gösterecek. İnovatif çözümlerimizle iş modelinizi dönüştürün.

2024 Yılında Temettü Verecek Hisseler

2024 Yılında Temettü Verecek Hisseler
Okuma süresi : 2 dakika

Türkiye'nin önde gelen şirketleri, yatırımcılarına kar payı dağıtmaya devam ediyor. Bu yıl, birçok şirket yüksek temettü oranları ile dikkat çekerken, yatırımcılar için cazip fırsatlar sunuyor. İşte temettü dağıtan bazı önemli şirketler ve temettü tarihleri:

  • Şekerbank T.A.Ş. (SKBNK), 13 Mayıs 2024 tarihinde yatırımcılarına hisse başına brüt 0,0615591 TL, net 0,0554031 TL temettü dağıtacak. Bankanın temettü verimi %1.25 olarak gerçekleşecek.
  • Enka İnşaat ve Sanayi A.Ş. (ENKAI), 14 Mayıs'ta hisse başına 1.25 TL brüt ve 1,1462001 TL net temettü ödeyecek ve temettü verimi %3.25 olacak.
  • Ege Gübre Sanayi A.Ş. (EGGUB), 16 Mayıs'ta hisse başına 1.20 TL brüt ve 1.08 TL net temettü ile %2.50 verim sağlayacak.
  • Migros Ticaret A.Ş. (MGROS) ve Coca-Cola İçecek A.Ş. (CCOLA), 27 Mayıs'ta sırasıyla 6,9040087 TL ve 7,8626000 TL brüt temettü ödeyecekler.
  • Anadolu Efes Biracılık ve Malt Sanayii A.Ş. (AEFES), 28 Mayıs'ta hisse başına 2.35 TL brüt, 2.115 TL net temettü dağıtacak ve %1.54 temettü verimi sunacak.
  • İş Yatırım Menkul Değerler A.Ş. (ISMEN) ve Ege Endüstri ve Ticaret A.Ş. (EGEEN), 29 Mayıs'ta temettü ödemeleri yapacaklar. İş Yatırım %3.10, Ege Endüstri ise %0.61 temettü verimi ile dikkat çekiyor.
  • Yünsa Yünlü Sanayi ve Ticaret A.Ş. (YUNSA), 30 Mayıs'ta %5.29 gibi yüksek bir temettü verimi ile dikkat çeken bir ödeme yapacak.

Bu şirketler, farklı sektörlerde faaliyet göstermelerine rağmen, yatırımcılarına değer katmayı sürdürüyorlar. Özellikle yüksek temettü verimleri, yatırımcıların bu şirketlere olan ilgisini artırıyor. Temettü ödemeleri, yatırımcılar için pasif gelir kaynağı oluştururken, şirketlerin yatırımcılarına duyduğu güvenin de bir göstergesi olarak kabul ediliyor.

 
Etiketler :  
Paylaş :

Forumdan Konular

Hamster Combat Günlük Combo Kartları 29-05-2024

Hamster Combat Günlük Combo Kartları 29-05-2024 Pr@Team Bölümü : Partnership Program Kartı Special Bölümü : Lambo for a Hamster Kartı ( New Kart ) Special Bölümü : Web3 Academy Launch Kartı ( New Kart )
Devamını Oku

Hamster Kombat Kombo

Hamster Kombat Kombo için bundan sonra ayrı konu acmayalım lütfen. Kombolari bu konu altina cevap olarak atabilirsiniz. ( Yeni kelime bulmaca dahil)
Devamını Oku

Fareler Dünyayı İstila Etti :)

Bu yukarıda görmüş olduğunuz kucaklarını açmış şekilde gülümseyen sevimli fare tüm dünyayı esiri altına almaya kendi adamış vaziyette :) Hamster combat telegram üzerinden katılım sağlanan ve oynanan çevrim içi bir oyundur. Oyunda kullanıcılar bir ceo olarak borsalarını
Devamını Oku

Satoshiturk Kurban Bayramı Yarışması

Satoshiturk 'un değerli kullanıcıları forumumuza ait sosyal medya hesaplarının gelişmesi ve daha çok kişiye ulaşabilmenin ana amaç olduğu yeni yarışmamız ile karşınızdayız. Yarışma 03/06/2024 saat:00.00 ile 24/06/2024 saat23.59 tarihleri arasında gerçekleşecek ve herkesin katılımına açık olacaktır. Yarışma sonucunda ödül almaya hak kazanan kullanı
Devamını Oku

UEFA Şampiyonlar Ligi * Dortmund vs Real Madrid Maç Tahmini * Sizce Kupayı Kim Kaldıracak

UEFA Şampiyonlar Ligi Final Maçı Dortmund vs Real Madrid Maç Tahmini Yapay zekaya göre Şampiyonlar Ligi Finali'ni yüzde 60 ihtimalle Real Madrid normal sürede kazanacak. Borussia Dortmund'un kupaya ulaşma oranı ise yüzde 18. Maçın uzama ihtimali nin Dortmund un kazanma ihtimalinden daha yüksek Ancak Daha Önceden Yapay Zekanın 2024 yılında Ku
Devamını Oku

Euro 2024 (Avrupa Futbol Şampiyonası)

Satoshi Türk forumunda, hakkında bilgi alabileceğimiz, güncel durumu takip edebileceğimiz ya da görüş ve fikirlerimizi paylaşabileceğimiz bir konu olmadığını fark ettim. Bu konuyu da bu sebeple açıyorum
Devamını Oku

Ücretsiz King Gaming Cards NFT

Toplam 6 kişiye ücretsiz olarak King Gaming Cards için kart paketi veriyorum. Paketin içerisinden rastgele 2 adet kart çıkmaktadır. Tek yapmanız gereken konu altında ücretsiz NFT talep ettiğinizi belirtmek. Sonrasında size öze
Devamını Oku

Kodlama ile Presale ve Airdrop Yaratma

Merhabalar. Sizin en son token yaratma ile ilgili videonuz gibi presale ve airdrop yaratmak için de bir videonuz olsa harika olurdu. Techaddict diye biri youtube videoları yapmış fakat yeterince detaylı değil benim gibi kodlama bilmeyenler için. Kendi siteme istediğim tarzda bunları ekleyebilmek isterdim. :)
Devamını Oku

Ücretsiz Ace Gaming Cards NFT

Toplam 6 kişiye ücretsiz olarak Ace Gaming Cards için kart paketi veriyorum. Paketin içerisinden rastgele 2 adet kart çıkmaktadır. Tek yapmanız gereken konu altında ücretsiz NFT talep ettiğinizi belirtmek. Sonrasında size özel
Devamını Oku

Türkiye'de Kripto Paralar Vergilendirilecek

Türkiye Büyük Millet Meclisi'nde (TBMM) kripto paralarla ilgili yasa teklifinin görüşüldüğü süreçte, farklı partiler arasında kripto paralardan elde edilecek gelirlerin vergilendirilmesi konusunda anlaşma sağlandı. Sözcü gazetesinden Erdoğan Süzer'in haberine göre, CHP, İYİ Parti,
Devamını Oku

Blockchain Teknolojisinin Gücünü Keşfedin!

İşinizi ve projelerinizi blockchain ile optimize edin. Deneyimli danışmanlarımız, blockchain teknolojisinin işletmenize nasıl entegre edileceğini, akıllı kontratların nasıl tasarlanıp uygulanacağını ve kripto para yatırımlarının nasıl yönetileceğini adım adım size gösterecek. İnovatif çözümlerimizle iş modelinizi dönüştürün.

İlginizi Çekebilir