Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

Analiz : Altcoin’lerde Ralli Beklentisi

Ekran Görüntüsü (410).pngHaber sitesi coinkolik, altcoinlerle ilgili gündeme aldığı haberinde, ünlü kripto yatırımcısı olarak tanıttığı Alex Saunders in analizlerine yer vermiş.

Alex Saunders, özellikle XRP üzerinden alt coinlerle ilgili teknik verilere dayalı analiz ortaya koyuyor. Kendi deyimiyle, çok yakın denebilecek bir tarihte, alt coin piyasasında büyük bir rahatlamaya sebep olacak bir ralli başlayacak. Çok net bir şekilde alt coin piyasasının, boğa görünüşünde olduğunu iddia ediyor.

Analizinde öncelikli olarak bir teknik analiz indikatörü olan, Fibonacci geri çekilme seviyelerine dikkat çekiyor. XRP nin , %61,8 Fibonacci geri çekilme seviyesini test ettiğini ve buradan yeni bir yukarı atak yapacağı öngörüsünde bulunuyor. En büyük madeni paralar içinde sayılan XRP nin bu atağı gerçekleştirmesinin tüm altcoin piyasasında rahatlamaya sebep olacağı tezini öne sürüyor.

Yapılan analizin isabeti konusunda neler olacağını zaman gösterecek.

--Yatırım tavsiyesi olmayıp, ilgili haber kaynağından derlenmiştir --
 

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,265
Mesajlar
61,919
Kullanıcılar
6,693
Son üye
qwerty
Geri
Üst