Neler yeni

Binance Smart Chain'e Yeni Fon

Vonzarovich

Orgeneral
Katılım
18 Eki 2020
Mesajlar
6,567
Çözümler
1
Tepkime puanı
3,695
Puanları
1
Konum
Kocaeli
BNB
0.00010092
Cinsiyet
Erkek
Bir çoğunuzun takip ettiği üzere bir süredir Binance borsası üzerinde Launchpool ve Launchpad adı altında Binance tarafından bir takım kripto paralar piyasaya sürüldü. Binance Ceo'su CZ tarafından yapılan bu işlemlerin BNB fiyatını yukarı yönlü baskı altına almak olduğu gerçeği herkes tarafından bilinmektedir.

13 Ekim 2020 tarihinde Binance resmi sitesinde yapılan açıklamada Binance Smart Chain hızlandırmasına 10 milyon dolar ayrıldığı açıklandı. Bu fon BSC'nin geliştirilmesine katkı sağlayan herkesi ödüllendirmek maksadıyla kullanılacak. Kişiler projeleriyle bu fona katılıp katılmamaya tamamen kendileri karar verecekler.

BSC eylül ayında faaliyetlerine başladı ve bu süreden günümüze kadar 10 projenin başarıyla piyasaya sürülmesini sağladı. Her ne kadar bu işlemler BNB fiyatını tetikleyerek yükseltme çalışması gibi görülse de sonuca bakıldığında, BNB'nin değerlenme oranıyla ödüllendirme oranı karşılaştırıldığında; projelerin BNB'nin kısa süreli fiyat artışlarının yanında kullanıcıları ciddi anlamda ödüllendirdiği görülmektedir.

BSC aylık olarak bu likidite miktarını da artıracak ve daha fazla projenin dahil olabilmesine imkan sağlayacaktır.
 

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,004
Mesajlar
57,860
Kullanıcılar
6,630
Son üye
Ahmetulasumutlu
Üst