Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

Binance Uganda Kapanıyor

binance uganda.jpg


Binance'nin Afrika'daki ilk itibari parayla alım satıma izin veren borsası Binance Uganda kapanıyor. Binance yetkilileri tarafından yapılan açıklamaya göre 11 Kasım 2020 tarihi itibariyle tüm alım satım işlemleri durdurulacak ve al sat pozisyonlarının tamamı iptal edilecek. 28 Kasım'dan itibaren ise artık kullanıcı girişi mümkün olmayacak.

Binance Uganda üzerinden Uganda şilini (UGX) ile işlem yapılmaya olanak tanınıyordu. Binance'nin ana sitesi Binance.com üzerinden Uganda şilini ile işlem yapılabildiğini belirten açıklamada, Binance'nin Ugandalıların güvenilir kripto para ticareti yapmasını desteklediğinin altı çizildi.

Bu karar her ne kadar Binance yetkililerinin Uganda yetkilileriyle sorun yaşamaya başladığı söylentisine yol açsa da, bu kararın tamamen ticari bir karar olduğu belirtiliyor. Binance'nin açtığı şubeleri tek bir çatı altında toplama çabası biliniyor. Binance bilindiği üzere ülke ve bölgelere özel şubelerini bir bir kapatarak hepsini Binance.com çatısı altında topluyor. Buna rağmen Türkiye şubesini neden açtığı ise merak konusu.
 

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,265
Mesajlar
61,919
Kullanıcılar
6,693
Son üye
qwerty
Geri
Üst