Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

Bitcoin (BTC)

Bitcoin fiyatı önceki gün ABD Doları karşısında düşmüş olduğu seviyeden iyi bir toparlanma başlattı. BTC daha sonra 10 bin 550 dolarlık direncin üzerinde hız kazandı, ancak 10 bin 800 dolar civarında büyük bir engelle karşı karşıya. Popüler analist Aayush Jindal’a göre Bitcoin fiyatı şu anda 10 bin 550 dolarlık direncin ve 100 saatlik basit hareketli ortalamanın üzerinde işlem görüyor. Parite şu anda 10.800 dolar seviyesinin yakınında (önceki destek) güçlü bir dirençle karşı karşıya.

btc-bitcoin-1024x606.png


Şubat ayından bu yana, Bitcoin’in fiyat hareketi büyük ölçüde eski piyasalarınkine bağlı. S&P 500, ABD doları ve altın gibi piyasalar, BTC’nin ve kripto para piyasasının geri kalanının yönünü güçlü bir şekilde salladı. Oluşan güçlü korelasyonlar, bazı yatırımcılara Bitcoin’in ilişkisiz bir varlık olma önermesinin yanlış olduğuna işaret etti. Ancak önde gelen bir analist olan Willy Woo’ya göre, BTC ileriye doğru yükseliş yaşamaya başlayabilir. İşte neden böyle düşündüğü hakkında daha fazla bilgi.

Willy Woo, Bitcoin’in temel eğilimler nedeniyle geleneksel pazarlardan ayrılmasını bekliyor. Kripto para biriminin kullanımının, bazı jeopolitik ve makro eğilimlere karşı bir önlem olduğunu fark eden insanların aksine, fiyatları yükselmesini bekliyor:

“Bitcoin yakında geleneksel piyasalardan ayrılacak, ancak geleneksel yatırımcılar tarafından bir riskten korunma aracı olarak algılardaki değişikliklerden ziyade, dahili benimseme eğrisi (başlangıç tarzı büyümeyi düşünün) tarafından yönlendirilecek. Kullanıcı benimsemesinin temelleri şimdiden tüm zamanların en yüksek seviyelerini aştı.”
 

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,265
Mesajlar
61,919
Kullanıcılar
6,693
Son üye
qwerty
Geri
Üst