Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

Bitcoin Cash Madencilik Donanımı, Yazılımı Ve Havuzları

(Bitcoin Cash mining hardware)

Bugünlerde kripto para madenciliği, yalnızca madencilik amacıyla üretilen “ASIC miner” isimli madencilik bilgisayarlarına yatırım yaparsanız kârlı olabiliyor. Bu cihazları satın alırken sadece fiyatına değil, hash rate miktarına ve tabii ki elektrik tüketimine de bakmanız gerek. Aşağıda, piyasada mevcut olan en iyi ASIC madencilik donanımlarından bazılarının karşılaştırmalı tablosunu bulabilirsiniz.

Bitcoin Cash madencilik yazılımı
Bitcoin Cash mining software

BCH madenciliği için kullanılabilecek birçok farklı program var, ancak belki de en popüler iki program olarak, komut satırı uygulamaları CGminer ve BFGminer gösterilebilir.

Eğer komut satırı arayüzü sizin için çok karmaşıksa, CGminer veya BFGminer yazılımını daha kolay kullanılabilir hale getiren, hem bireysel hem de havuz üzerinden madencilik yapmaya olanak tanıyan EasyMiner’ı kullanabilirsiniz.

Daha önce de belirttiğimiz gibi, madencilik yazılımı seçerken donanımınızla uyumlu olup olmadığına bakmanız gerekecek. Bu nedenle sahip olduğunuz madencilik donanımı ile uyumlu programları aramanız lazım. Bir havuzda madencilik yapıyorsanız, oranın sunduğu yazılım da işinizi görebilir.

btcmadenc3.jpg


Bitcoin Cash madencilik havuzları
Şu an itibarıyla en çok tercih edilen ve en çok blok ortaya çıkaran Bitcoin Cash madencilik havuzları şöyle sıralanıyor:

 

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,186
Mesajlar
59,544
Kullanıcılar
6,724
Son üye
petto
Geri
Üst