Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

Bitcoin Dostu İsim Wall Street'i Denetleyebilir

20201106-gary-gensler-ap-773.jpg


Joe Biden, yeni ABD Başkanı seçilmesinin ardından görevlendirmeleri nasıl yapacağı merak konusuyken Wall Street Journal bir iddiayı ortaya attı. Wall Street denetleyicisi olarak yeni başkanın, Bitcoin dostu olarak da bilinen Emtia Vadeli İşlemler Komisyon Eski Başkanı Gary Gensler görevlendireceğine yönelik bu iddianın gerçekliği henüz doğrulanmazken, yeni başkanın göreve başlamasından sonra bazı şeylerin daha net şekilde belirlenmesi bekleniyor.

Bitcoin'i zamanında bir Türk sitesi için kaleme aldığı yazıda "değişim katalizörü" ve "dolandırıcılığa açık" şeklinde iki farklı ve uç noktalarda değerlendiren Gensler, Bir zamanlar Bitcoin ve Block zincirin finans sektörüne nasıl entegre edilebileceği ve bu teknolojiden nasıl faydalanabileceğine dair MIT'de ders verdi. Her konuşmasında blockchain teknolojilerin değişimin kaynağı olacağından ve çoktan bir değişim başladığından söz eden Gensler'in, göreve gelmesi halinde Bitcoin ve diğer blockchain tabanlı kripto paralar açısından olumlu bir tablo olacağı konuşuluyor.


Kaynak :uzmancoin
 
Bu gibi insanların sayısı artmalı bence.
Ne kadar etkili olur bilinmez ama bakalım
 
Joe Biden' ın yardımcısı Kamala Harris ile ilgili de "Yakında kripto paraları öğrenip bu konuda bir şeyler yapabilir." deniliyor. Hazır olalım, yakında Kamala Harris adını bol bol duyacağız (y):)
 
Bu kişinin böyle bir girişim yapacağı belliydi. Eskiye bakarsanız anlarsınız zaten.Ancak şimdiden söyleyim BTC lerinizi biriktirin. Gelecekte bu işler daha da yaygın olacak. Belki de her ülkenin kripto parası olacak. Yerel para niyetine kullanacağız. İnsanın artık kağıt diye bir şey kalmıyor. Pc çıktığından beri deftere yazılacak şeylerin azalması gibi bunlarda yavaş yavaş son bulacak. Kripto para dünyasına çok az kaldı arkadaşlar :)
 

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,186
Mesajlar
59,556
Kullanıcılar
6,725
Son üye
sefaclr
Geri
Üst