Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

Bitcoin'de Sert Satış Gelebilir

bitcoin sat.jpg


Bitcoin son zamanlarda çok yüksek bir satış ivmesi yakalamış durumda. Ancak bu duruma karşı yerli analist Twitter hesabı üzerinden uyarılarda bulundu. Pek çok takipçisi bulunan Ahmet SOLMAZ, attığı tweet ile beklenmeyen bir sert satışın gelebileceği ve yatırımcıların bunu göze alarak yatırım yapması gerektiğinin altını çizdi.

Son günlerde yapılan haberlerde özellikle dikkat çeken nokta, 20 bin dolar olan en yüksek seviyelerine doğru kesin çıkacağı yönünde çok sayıda görüşün ve analizin olması. Resmen 20 bin doların üzerine kesin çıkacağı öngörülüyor denilebilir. Bu durumda yatırımcıları satın almaya yöneltiyor. Ama balinaların ani satış hareketleri ile işler bir anda tersine dönebilir. Çok ciddi bir satış baskısı yaratması muhtemelen bu durumun oluşması, yine çok ciddi varlık kayıplarına sebep olabilir.

Bitcoin en yüksek seviyeleri olan 20 bin dolar tutarına ulaştığında da astronomik tahminler yapılmıştı. Bu tahminlere göre yatırım yapan yatırımcılar çok ciddi kayıplarla boğuşmak zorunda kalmıştı.
 

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,352
Mesajlar
62,638
Kullanıcılar
6,675
Son üye
bahadirkilic
Geri
Üst