Neler yeni

Bu 3 Faktör, Bitcoin’in Yakında Güçlü Bir Patlama Göreceğine İşaret Ediyor!

SatoshiNakamoto

Üstçavuş
Katılım
28 Eyl 2020
Mesajlar
218
Tepkime puanı
24
Puanları
1
Konum
İstanbul
BNB
0.00041698
gj.jpg

Perşembe günü, ABD Emtia Vadeli İşlemler Ticaret Komisyonu (CFTC), BitMEX ve tüm bağlı kuruluşlarına karşı çeşitli suçlamalarda bulundu. CFTC, BitMEX’in gerekli prosedürleri uygulamayarak kara para aklamayı desteklemenin yanı sıra yasadışı olarak çalıştığını da iddia ediyor. Bu haberin ardından Bitcoin ve altcoin’lerde sert hareketler görüldü. Ancak analistlere göre, piyasa toparlanmaya başladı ve Bitcoin’in yakında güçlü bir patlanma görmesi bekleniyor.

EjavBfbU0AE6i-Z (1).jpg

Crypto Hamster’a göre, bu metrikler Bitcoin’i yeni zirvelere göndermek için hazır!
Bitcoin’in fiyat hareketleri, piyasalar aşırı derecede kararsız hale geldiği için son birkaç günde aşırı bir sıkışma yaşadı. Popüler bir trader olan Crypto Hamster’a göre, üç teknik trend kripto para biriminin güçlü bir kırılma geçirmeye hazır olduğunu gösteriyor. Bu trendler aşağıdaki gibidir:


  • Analiste göre, Bitcoin simetrik bir üçgen formasyonunda ve üçgenin zirvesine ulaştı. Bu Crypto Hamster’a göre, yakında BTC’nin güçlü bir kırılma göreceğini gösteriyor.
  • Crypto Hamster’a göre, Bitcoin’in piyasa hacmi düşüyor, bu da yakında bir kırılmanın gerçekleşeceğini gösteriyor.
  • Analiste göre, bir saatlik Bollinger Bantları’nın genişliği giderek daralıyor.
bitcoin-btc-kriptokoin-com-.jpg

Willy Woo: Bitcoin daha yüksek seviyelere çıkmaya hazır!
Analistler, Bitcoin’i daha fazla aşağıya çekebilecek olumsuz haberlere rağmen iyimser görünüyor. Kripto araştırma şirketi Blockfyre’ın kurucu ortağı Simon Dedic, geçtiğimiz günlerde şunları söyledi:

MEDYANIN GÜÇLÜ BİR PİYASA MANİPÜLATÖRÜNDEN BAŞKA BİR ŞEY OLMADIĞINI ANLADIĞINIZDA, KARŞI TİCARETE BAŞLAYABİLİRSİNİZ. YANSITMAYAN İNSANLAR, KORKUYLA YAYILAN HABERLERLE PANİK DÖKER, ZEKİ İNSANLAR BUNA GÜVENİR. HER BTC VE ETH DÜŞÜŞÜNÜ SATIN ALAN FA DEĞİŞMEDİ. NE TÜR BİR İNSANSIN?

1711023-bitcoin-se-159p_c7ad0489150aa28bd954524cabac82ef.jpg

Bu görüşler, on-chain verileri izleyen usta Bitcoin analisti Willy Woo tarafından da yinelendi. Willy Woo, geçtiğimiz günlerde yukarıda belirtilen gelişmelerin karşısında bile BTC’nin daha yüksek seviyelere doğru patlamaya hazır olduğunu iddia etti. Analistin, Bitcoin konusunda bu kadar iyimser olmasının nedeni, el değiştiren kripto paralardaki ani artıştır. Analiste göre, bu genellikle BTC’nin orta vadeli bir dönüm noktasındayken meydana gelir. Örneğin, Temmuz ayındaki dalgalanmadan önce, kripto paralar el değiştirerek Bitcoin’i yükseltti.
 

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,004
Mesajlar
57,862
Kullanıcılar
6,630
Son üye
Ahmetulasumutlu
Üst