Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

Bu Altcoin’i İzleyin! Hedefi Büyük

shutterstock_132890264.jpg

Kripto para piyasasında kurumsal düzeyde analiz sağlayan bir araştırma şirketi olan Delphi Digital, dikkat çeken Shroom.Finance (SHROOM) adlı altcoin’in önemli bir potansiyele sahip olduğuna inanıyor.

Piers Kicks: Shroom.Finance altcoin’i önemli bir potansiyele sahip!
Shroom.Finance (SHROOM), video oyuncularının NFT (değiştirilemez token) standartlarından yararlanarak özel ve benzersiz varlıkları takas etmelerine olanak sağlamak için tasarlanmış merkezi olmayan bir finans (DeFi) protokolüdür. NFT’ler, dijital sanat, oyun içi öğeleri ve sanal evcil hayvanlar gibi koleksiyon öğeleri gibi belirli bir varlığın sahipliğini temsil eden türünün tek örneği olan tokenlerdir.


bitcoin-crypto-dollar-dxy-ethereum-ethusd-btcusd-usd-Depositphotos_84370354_xl-2015-scaled-1.jpg

Delphi Digital oyun başkanı Piers Kicks, Shroom.Finance’ın izlenecek bir kripto para olduğuna inanıyor. Piers Kicks, Shroom’un üst düzey konseptinin ilgi çekici olduğunu söylüyor ve projenin 134 milyar dolarlık oyun endüstrisindeki geliştiriciler için yararlı bir araç olabileceğini belirtiyor. Ancak Piers Kicks, projenin henüz ilk aşamalarında olduğuna ve yatırımcıların dikkatli olması gerektiğine dikkat çekiyor. Piers Kicks konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

PLATFORM, GELİŞTİRİCİLERİN İÇİN YARARLI BİR ARAÇ HALİNE GELEBİLİR… ŞİMDİYE KADAR KULLANILAN SÖZLEŞMELERİN RESMİ DENETİMİ YAPILMADI. İLK FARMİNG DÖNEMİ SONA ERDİ VE HER ŞEY PLANLANMIŞ GİBİ GÖRÜNÜYOR.
Kripto para kısa sürede yüzde 9.266’lık büyük bir artış yaşadı!
Pek çok DeFi tokeninin yanı sıra Shroom, kısa tarihinde son derece değişken bir varlık oldu. CoinGecko’ya göre, kripto para 3 Eylül’de piyasaya sürüldü ve 0,003 dolarlık en düşük seviyeden 0,281 dolarlık tüm zamanların en yüksek seviyesine yükseldi. Bu, %9.266’lık büyük bir artışı temsil ediyor. Ancak Shroom, son 24 saatte büyük bir geri çekilme yaşadı ve şu anda yazım sırasında 0,19 dolar değerinde yer alıyor.

ryhg.jpg

Delphi son zamanlarda NFT’ye büyük yatırım yaptı. Zima Red podcast’inin kurucusu ve NFT’ler, sanal dünyalar ve Blockchain oyunları hakkındaki haber bülteninin kurucusu Andrew Steinwold, Delphi ekibinin dört NFT Axie Infinity’ye 150.000 doların üzerinde yatırım yaptığını bildiren ilk kişi oldu. Andrew Steinwold konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:


DİĞER FONLARIN DOĞRUDAN NFT’LERE TAHSİS EDİLDİĞİNİ GÖRMEKTEN MUTLUYUM. SANIRIM İŞLER GERÇEKTEN İLGİNÇLEŞECEK.
Josh Rager: Shroom mevcut fiyatlardan 0,50 doların üzerine çıkabilir
Başarılı kripto analisti Josh Rager da 87.000 Twitter takipçisine Shroom.Finance’ın (SHROOM) fiyatını önümüzdeki günlerde katlanacağını söyledi. Josh Rager konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

SHROOM KISA SÜREDE GÜÇLÜ YÜKSELDİ. SHROOM, DEFİ VE NFT’LER ARASINDA KÖPRÜ KURUYOR. SHROOM’UN MEVCUT FİYATTAN 0,50 DOLARIN ÜZERİNE ÇIKAMAMASI İÇİN HİÇBİR NEDEN YOK. ÖZELLİKLE DE LİKİDİTE LP’LER ÖDÜLLENDİRİLECEĞİ İÇİN ÖNÜMÜZDEKİ HAFTALARDA…
 

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,186
Mesajlar
59,555
Kullanıcılar
6,725
Son üye
sefaclr
Geri
Üst