Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

Citibank ; Bitcoin fiyatı 2021'de 318.000 dolar olacak

Ekran Görüntüsü (263).pngBitcoin ile ilgili kurumsal firma analistleri ve bağımsız analistler neredeyse her gün birbirinden farklı analizler yayınlıyorlar. Bugün bir analist düşme trendinden bahsederken bir başka analist yükseliş için hedef fiyatlar verebiliyor. İşte , orta vade için süper tahmin ; Bitcoin fiyatı 2021'de 318.000 dolar olacak ..

CitiFX analisti Tom Fitzpatrick yaptıgı ve yayınladığı son analizinde ,uzun zaman diliminde Bitcoin fiyatının çok büyük olasılıkla artmaya devam edeceğini bildiriyor. Cointelegraph kaynaklı haberde ,Tom Fitzpatrick , 2019 yılının hemen başında gerçekleşmeye başlayan yükseliş potansiyelinin 2022 yılının sonlarına kadar sürebileceğini belirtiyor. Mevcut durumun bir boğa koşusu olabileceğini ve bu sürecin sadece yarısının tamamlandığını öngörüyor.

Mevcut analizinde , olması muhtemel yükselişin , yer yer ciddi fiyat düzeltmeleri ile karşılaşacağı uyarısında da bulunuyor.
 
Moderatör tarafında düzenlendi:

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,265
Mesajlar
61,919
Kullanıcılar
6,694
Son üye
kral3321
Geri
Üst