Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

Compound Airdrop

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Coinbase Earn kapsamında Coinbase tarafından yapılan Airdrop ile 59 dolara kadar kazanç sağlayabilirsiniz.

Yapılması gereken işlemler
- öncelikle Coinbase sitesine üye olun
- Kimlik doğrulama işlemini gerçekleştirin. Kimlik doğrulama gerçekleşince kadar airdrop işlemine başlamayın. Kimlik doğrulaması olmayan hesapların yaptığı Coinbase Earn işlemleri geçersizdir.
- Daha sonra https://www.coinbase.com/earn/compound adresinde bulunan ders videoları tek tek izleyin. Videoları sakın geçmeyin, ileriye sarmayın, sesi minimum da bile olsa açık olsun, asla sessize almayın.
- Bütün işlemleri bitirdikten sonra bekleme listesine alınacaksınız. Herşeyi doğru yaptıysanız, 10 dolar değerinde COMP ve 3 Dolar değerinde USDC hesabınıza yatacaktır. O anki kura göre hesabınıza yatacaktır. Kurdaki değişiklikler nedeniyle elinize geçecek miktar farklılık gösterebilir.
COMP ve USDC'nin hesabınıza yatması 20 gün civarında sürecektir.
- Daha sonra 4 arkadaşınızı davet ederek her bir arkadaşınız için ekstradan 10 dolar değerinde COMP ve 1.5 dolar değerinde USDC , toplamda kendi kazancınız dahil 59 dolar kazanabilirsiniz. İşlemi 4 arkadaştan fazlası tamamlamış olsa bile 4 arkadaştan fazlası için kazanç sağlanamaz. O arkadaşlarında 10dolar tutarındaki COMP ve 3 dolar değerinde USDC'yi hak etmeleri gerekmektedir. Daha önce Coinbase üyeliği olan ya da yeni üye farketmezsizin davet kodundan giriş yapan tüm kullanıcılar yapabilir. Davet koduna giriş yapıldığında giren kişiye bu eğitime katılmak isteyip istemediği sorulacaktır. Yalnızca katılmak isteyen kullanıcılardan referans kazancı elde edebilirsiniz. Yatan kripto paraların tamamı yattığı gibi çekim işlemi yapabilirsiniz. Bu konuda bir kısıtlama bulunmamaktadır.
 
Bekleme listesinde yazıyor. Başkaları yaptığında en son referans linki de veriyormuş sanırsam. Bende o link de çıkmıyor, sorun mu var sitede çözemedim daha.
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,379
Mesajlar
62,929
Kullanıcılar
6,695
Son üye
Samet1
Geri
Üst