Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

Dev Tahmin: Efsanevi Boğa Koşusu Başlıyor! 4. Çeyrek Bu Altcoin’lerin Olacak

ant

Uzman Çavuş
Bitcoin’in son zamanlardaki fiyat hareketi, altcoin piyasasına rehberlik ediyor. Ethereum ve Chainlink gibi daha büyük altcoin’ler, BTC’nin fiyat hareketini doğrudan takip ederken, daha küçük altcoin’ler biraz geride kalıyor. BTC ivmesini artırmaya devam ederken, analistler yatırımcıların yakında DeFi sektöründekiler de dahil olmak üzere altcoin’lerde riske girmeye başlayabileceklerini belirtiyor.

Bununla birlikte popüler bir analist, geçen ay piyasa tersine dönmeye başladığında ilk satılanlar oldukları için “mavi çipli altcoin’lerin” kayda değer bir güç kazanacağına inanıyor. Aynı analist, son DeFi boğa koşusunun bir sonraki boğa koşusunda kritik bir rol oynayacağına inanıyor. Çünkü analiste göre, Ethereum “dolandırıcı ICO’lar” için bir platform olmaktan daha fazlası için kullanılabileceğini kanıtladı. Analist, kripto piyasasının “altın, efsanevi boğa koşusu”na girmek üzere olduğu sonucuna varıyor.


Analist: Efsanevi boğa koşusuna giriyoruz! Mavi çipli altcoin’ler patlayacak
Bitcoin kısa süre önce 11.000 doları kırdı ve yükseliş trendinde işlem görüyor. BTC şimdi 11.400 dolar ile 11.800 dolar arasındaki ağır direncin altında kaldı, ancak bu bölgenin üzerinde kesin bir kırılma, BTC’nin yeni bir boğa koşusuna girmesini sağlayabilir. Bu son yükseliş, tüm piyasa için bir kuyruk rüzgarı oluşturdu, büyük altcoin’ler BTC ile birlikte yükselirken, daha küçük altcoin’ler de -DeFi sektöründe bulunanlar gibi- biraz sabitlenmiş bir ivme görüyor.

Analistlere göre, BTC mevcut fiyat seviyelerinde istikrar kazanırsa veya yükselmeye devam ederse, yatırımcılar piyasadaki daha yüksek riskli varlıklara yeniden yatırım yapabilir. Başarılı bir analist, Bitcoin’in 2020’nin 4. çeyreğinde “efsanevi boğa koşusu” aşamasına girmek üzere olduğuna inanıyor. Analist, bu boğa koşusunda bazı altcoin’lerin ciddi bir yükseliş göreceğine inanıyor. Analist, geçen ay piyasa tersine dönmeye başladığında ilk satılanlar oldukları için “mavi çipli altcoin’lerin” patlayacağını vurguluyor. Analist konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:


4. ÇEYREK TAMAMEN MAKRO MAVİ ÇİPLİ ALTCOİN’LER İLE İLGİLİ OLACAK. HER ZAMAN OLDU… İLK ÖNCE SATILAN (LINK) ALTCOİN ÇOKTAN GERİ TEPTİ VE KIRILMA DİRENCİ ÜZERİNDEDİR. DEFİ, DOLANDIRICILIK ICO’LARININ ÖTESİNDE ETH İÇİN BİR KULLANIM ALANI OLDUĞUNU KANITLADI. GELİŞTİRİCİLER İNŞA ETMEYİ ASLA BIRAKMADI, YAZICILAR ASLA YAZDIRMAYI BIRAKMADI. BU ALTIN, EFSANEVİ BOĞA KOŞUSU….
 

Konuyu Görüntülüyor

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,448
Mesajlar
63,542
Kullanıcılar
6,724
Son üye
ㅤㅤㅤㅤㅤㅤ
Geri
Üst