Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

Euro 2024 ve Copa America Öncesi Ülke Fan Tokenleri

Theleoncoin

Korgeneral
Moderatör
Fan tokenler Futbol kulüpleri yarış takımları ve diğer spor organizasyonlarının hayranları ile buluşmasına ve etkinliklerine katılmalarına imkan tanımaktadır. Bu anlamda ülke şampiyonalarının yaklaşması ile yatırımcıların fan tokenlere olan ilgisinin de artmasına neden oldu. Fan token üretici platformları da yaklaşan Avrupa şampiyonası ve Amerika şampiyonası öncesinde etkinliklere hız verdi.

Avrupa kıtasında yer alan ülkelerin fan tokenleri yaklaşan Euro 2024 öncesinde hızlı hareketler sergilemeye başladı. Gelin bu fan tokenleri birlikte inceleyelim ve grafiklerine bakalım.

Portugal National Team Fan Token

Portekiz milli Takımı olan ve $Por kısaltması ile borsalarda işlem gören fan token CHZ blockchain ile geliştirilmiştir. $Por fan token OKX, Gate.io, Bitmart, Paribu, Mexc, Chiliz X ve Poloniex gibi platformlarda işlem görmektedir. Adet başına 3,60 usdt ile işlem gören Porto fan token son 24 saat içerisinde %3,5 lik bir yükseliş göstermiştir. 20 Milyon adet toplam arza sahip $POR token Euro 2024 öncesinde en çok merak edilen fan tokenler arasında yer almaktadır.
1

Spain National Football Team Fan Token

Euro2024 de göstereceği performans ile en çok dikkat edecek takımların başında olan İspanya milli takımı fan tokeni de performansı ile yatırımcıların merak ettiği tokenler arasında yer almaktadır. Türk blockchain sistemi olan Bitci chain ağında yer alan İspanya milli takımı fan tokeni $SNFT performansı merak edilen fan tokenler arasında yer almaktadır. $SNFT maksimum arzı 100,000,000 adet dolaşım arzı ise 22.903.472 adetttir. $SNFT anlık olarak 0,09 usdt fiyat ile işlem görmektedir. $SNFT fan token MEXC, Bitci, Bigone borsalarında işlem görmektedir.

1

Italian National Football Team Fan Token

İtalya Euro2024 favori katımlarından birisidir. Hal böyle olunca da İtalya milli takımı fan tokeni olan $ITA token oldukça dikkat çekmektedir. $ITA chiliz chain ile oluşturulmuş bir fan token olarak hizmet vermektedir. Anlık fiyatı 4,10 usdt olarak işlem gören $ITA toplam arzı olan 30 milyon adet tamamı dolaşımdadır. $ITA fan token Paribu, Gate.io ve Chiliz X borsalarında işlem görmektedir.
1


Copa America şampiyonası Amerika kıtasında yer alan ülkelerin yarıştığı bir futbol şampiyonasıdır. Copa America da yer alan takımlardan Brezilya ve Arjantin fan tokenleri de oldukça ilgi görmektedir.

Brazil National Football Team Fan Token

Brezilya milli takımı fan tokeni olan $BFT bitci chain alt yapısında oluşturulmuş bir fan tokendir. $BFT fan token anlık olarak 0,07 usdt fiyat ile işlem görmektedir. $BFT toplam arzı 100 milyon adet olmasına rağmen dolaşım arzı 28.480.368 olarak dikkat çekmektedir. $BFT fan token mexc, gate.io, poloniex, bigone ve bitci borsalarında yer almaktadır.

1

Argentine Football Association Fan Token

Arjantin milli takımı copa america için favori takımlardan birisidir. Bu nedenle de arjantin fan tokende oldukça ilgi görmektedir. Arjantin fan tokeni anlık olarak 2,26 usdt fiyat ile işlem görmektedir. toplam arzı 20,000,000 adet olan fan tokenin dolaşım arzı 3.711.293 adettir. Arjantin fan token BingX, OKX, gate.io, paribu, bitget, bitmart, mexc ve htx gibi borsalarda listelenmektedir.
1
 

Ekli dosyalar

 • arg.JPG
  arg.JPG
  46.4 KB · Görüntüleme: 3
 • por.JPG
  por.JPG
  41.2 KB · Görüntüleme: 2
 • bft.JPG
  bft.JPG
  48.9 KB · Görüntüleme: 2
 • snft.JPG
  snft.JPG
  47.5 KB · Görüntüleme: 0

Konuyu Görüntülüyor

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,448
Mesajlar
63,543
Kullanıcılar
6,724
Son üye
ㅤㅤㅤㅤㅤㅤ
Geri
Üst