Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

Fransa İslam Düşmanlığı

MustafaŞahin

Uzman Çavuş
Hocalarım Merhaba
Öncelikle burada yaşını başını almış Türkiye'de yaşam tecrübesi daha fazla olan insanlardan duymak istedim.
Fransa'daki macron denilen züppenin başlattığı İslam düşmanlığının nedeni nedir bunun hakkındaki düşüncülerinizi ve bilgilerinizi merak ediyorum, kendim bildiğim şuki Türkiye'nin dünya politikasındaki ağırlığının artmaya başlaması (kısacası) bu tür provokasyonların oluşmasına neden oluyormuş, gündemi çok takip eden birisi değilim. Ya da ben yanlışmı biliyorum Türkiye gerçekten dünya ülkeleri arasında sözü geçen bir ülkemi yoksa tam tersimi.

NOT:
Adminlerden ricam bu konuyu spam olarak algılanmasın lütfen düşüncelerinizi ve bildiklerinizi merak ediyorum sonrasında konu silinebilir eğer öyle bir düşünce olursa. fransa olayı benim sinirlerimi bozuyorki bence her müslüman kardeşiminde sinirini bozmalı ya da dikkatini çekmeli diye düşünüyorum bu konu hakkında pek araştırma yapmadım önerdiğiniz kaynak vs. olursa da bakabilirim.

Yorumlarınız için şimdiden teşekkürler.
 
Fransa halkı belkide böyle değildir ancak baştakiler gerçekten müslüman düşmanı diye düşünüyorum. Tabii ki herkesin görüşür farklıdır ancak sevmiyorsan bile saygı duyabilirler. Biz hristiyanlara ya da yahudilere bayılmıyoruz. Ancak onlarda bir din olduğu için saygı duyuyoruz. Küfür etmiyoruz saygısızlık yapmıyoruz. Herkes kendi düşüncesini yansıtır. Bunlarda böyle..Sözün bittiği yer.
 
Batı ülkesindeki düşmanlık belli kesime sen gel bu düşmanlıgı araplara yap bakalım. Adamlar öyle para getiriyorki batı ülkelerine onlarında işine geliyor. Geçen arabın birinin mal varlıgı ortaya cıkmıstı ilgiltereden 1000 adet daire almıs hepsinde kiracısı varmış.
 

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,186
Mesajlar
59,550
Kullanıcılar
6,724
Son üye
petto
Geri
Üst