Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

Golden-mines.biz - Farklı Bir Site

Golden-mines
Arkadaşlar, sitenin adını çokça duyanlarınız olmuştur. Site uzun sürelerdir var. Sitenin mantıksal yapısı, oyun karakteri kiralama ile (maliyeti sadece 2 RUB'dan "200 oyun coini" para kazanmak. Karakterler, otomatik olarak cevherleri biriktirme sistemine sahipler. Cevherin kayıpsız ve kısıtlamasız taşınması da büyük bir sistem.

Hatta öyle ki; saatte bir, hatta günde bir, hatta ve hatta ayda bir de siteye giriş sıklığınız farketmeksizin, cevherler kaybolmaz ve siz onu depoya taşıyana kadar oyun arabalarında saklanır.

Tüm bu işlemler cüzdanınıza hızlı para getirisi sağlayabilir.

Oyun yetkililerinin verdikleri bilgiye göre; oyun sürecinde, oyunculara ek garanti verecek üretkenliği sürdürmek için rezerv doldurmaya izin verecek yeni bloklar eklenecek...


Nasıl kazanırım?
1- "Lair of gnomes" linkine tıklayarak, oyunun size verdiği coin ile bir kiralama işlemi gerçekleştiriyorsunuz. Coinleriniz arttıkça buradan yeni kiralamalar yapıyorsunuz. Süreleri sınırsız bu kiralamaların. Çekimler için herhangi bir süre kısıtlaması da bulunmuyor.

2- "Mines" linkine tıklayarak, kiraladığınız karakterlerin topladığı cevherlerin tamamını; sitenin en altında bulunan "Take to the storehouse" butonuna tıklayarak topluyorsunuz.

3- "Ore processing" bölümüne geldiğinizde, topladığınız cevherleri coine çeviriyorsunuz (oyun altını).

4- 3. aşamada çeviri işleminden geçen ve hesaba eklenen coinler iki grup şeklinde bölünüyor. Oyun içi tekrar kullanım hesabı ile çekilebilir bakiye hesabı. Çekilebilir bakiye hesabındaki coinleri dönüştürdüğünüzde ekstra bir ücret de oyun içi sisteme yatmakta. Bu işlemi de "Exchanger" bağlantısı üzerinden yapabilmektesiniz.

(Not: Cevher işleme oranı, 100 birim cevher = 1 oyun altını.)

Oyun size her 24 saatte bir 10 ile 100 arası oyun içi altın dağıtmakta. Bunun için de "Daily bonus" kısmını günlük ziyaret etmeniz gerekiyor.

Oyunun para çekme sistemi biraz farklı. Referanslarınız varsa ve günlük oyuna giriyorlarsa onlardan kaynaklı çekim hesap puanı tarafınıza aktarılıyor. Ben o şekilde hiç kazanamadım. Günlük siteye girişler vs. o dönem 2 ay olması lazım; siteye her gün de giremediğimi belirteyim, 50 puan birikmişti. Bu da 50 RUB çekebilceğim demek oluyor. Zaten minimum ödeme 50 RUM (5000 oyun içi çekilebilir altın)

Denemek istedim. Sağda solda çokça yorum dolaşıyor. 08.11.2020 tarihinde ödeme talebi denemesi olumlu oldu. 50 RUB aktarılmış. Hiç beklemiyordum açıkçası.

Siteye sakın yatırım yapmayın! Asla önerilecek bir durum değil. Bu sadece zevkine oynanılabilecek bir oyun. Hepsi bu kadar...

Oyunun linki:
Buraya tıklayarak kayıt sayfasına gidebilirsiniz..
 

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,352
Mesajlar
62,635
Kullanıcılar
6,675
Son üye
bahadirkilic
Geri
Üst