Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

Gümüş Bitcoin Olan Litecoin (LTC) Hakkında Harika Haberler Geliyor

Charlie Lee için Litecoin’in “sıkıcılığı” kripto para birimini daha iyi hale getiriyor. Bununla birlikte, bir zamanlar piyasa değerine göre en büyük 3. kripto para birimi hakkında çıkan haber sayısı, Litecoin’in monoton olduğu günlerin artık sona erdiği anlamına gelebilir.

Litecoin (LTC) Visa Kartı

Sanal bir banka kartı sağlayan bir şirket olan BlockCard, geçtiğimiz günlerde ilk Litecoin kartının piyasaya sürüldüğünü duyurdu. Diğer birçok kripto banka kartı geçmişte LTC’yi desteklemiş olsa da, bu yeni kart, kullanıcı kartı kullanana kadar kullanıcının parasını yerel olarak LTC’de tutuyor.


Geçmişte bir “LitePay” banka kartı olduğunu, ancak bu şirketin iflas ettiğini unutmayın. Visa banka kartı olarak, BlockCard’ın LTC kartı, Visa’nın satın alma için kullanılabileceği her yerde desteklenmelidir.

Grayscale Litecoin Trust (LTCN)

Görünüşe göre sol şeritten hızlıca çıkan Grayscale, kısa süre önce yeni bir ürün duyurdu: Gerekli izinler alındıktan sonra halka açık olarak işlem yapacak olan Grayscale Litecoin Trust (LTCN).


Fon, hem kurumsal hem de perakende yatırımcıların, kripto paralarını kendileri tutmakla uğraşmak zorunda kalmadan ve kripto borsalarını tolere etmek ve kullanmak zorunda kalmadan Litecoin’e geçmesine izin verecek. Grayscale’e göre, özel anlaşmalar yoluyla 2,5 milyon LTCN hissesi satıldı.

Mimblewimble Testnet Yakında

Gizliliği artıran blok zinciri protokolü Mimblewimble, Litecoin’e ulaşacak, işlemleri daha özel hale getirecek ve ağ kapasitesini artıracak.


Gümüş Bitcoin olan Litecoin özel, güvenli ve büyük bir piyasa değerine sahipse neden Monero kullanalım? Analistler, Mimblewimble’ın sonunda gizlilik paralarına yönelen kullanıcıları çekeceğini düşünüyor.

Litecoin Hashrate %50 Arttı

Litecoin’in hashrate’i, en azından Ekim 2019’da olduğu gibi, bir kez daha ilerlemeye başladı. Hashrate, madencilerin kripto para birimini geliştirmekle ilgilendiğini kanıtlayan önemli bir gösterge.


Madenciler Litecoin madenciliği yapmakla ilgileniyorsa, bu, madencilik operasyonlarının maliyetine değecek bir avantaj olduğu anlamına gelir.

Litecoin İşlemleri

Ocak 2018’deki ile aynı seviyede olmasa da son zamanlarda Litecoin ağında işlemler günde 46.033’e ulaştı. 13 Ağustos’ta Litecoin ağı için yıllık en yüksek değer olan 54.000 işleme ulaştı. Her gün işlem gören 500 milyon dolar değerinde coin ile birleştiğinde, Litecoin “sıkıcı” olarak adlandırılmamalıdır çünkü ilk 30’daki çoğu kripto para birimi aynı miktarda veya daha yüksek işleme sahip değildir.


Ağustos 2018’den bu yana %400’e yükselen toplam adreslerle birlikte, Litecoin ağı ölü olmaktan ve “sıkıcı” olmaktan çok uzak. Gümüş para için ufukta başka neler olduğunu görmek ilginç olacak.
 
Diğerlerine göre daha atılımcı olduğu gözlemleniyor.
 

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,352
Mesajlar
62,638
Kullanıcılar
6,675
Son üye
bahadirkilic
Geri
Üst