Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

Havaalanında Ethereum Madenciliği

Cointral'ın haberine göre İtalya'da havaalanında çalışan bir görevli, bilgi sistem odasına bir ethereum çiftliği yerleştirerek ethereum madenciliği yaparken yakalandı. Bahse konu çalışan madencilik ekipmanlarını bilgi sistem odasında bağlayarak havaalanı elektriğini ve internetini de kullanarak Ethereum madenciliği yapıyordu. Yapılan tüm işlemler güvenlik kameralarıyla tespit edilerek suçlu havaalanı görevlisi yakalandı.

Bitcoin'in 20 bin dolar seviyelerine tırmanmaya başladığı dönemde benzer bir haberde ülkemizde yaşanmıştı. Diyarbakır'da şehir dışında bir araziye kurulan Bitcoin çiftliğine kaçak elektrik bağlanmış ve bu şekilde madencilik yapılmaktaydı. Elektrik dağıtım şirketinin o bölümde oldukça yüksek elektrik kullanımı ve beraberinde kaçağı tespit etmesi sonucu bahse konu kişiler yakalanarak madencilik ekipmanlarına el konulmuştu.
 

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,352
Mesajlar
62,638
Kullanıcılar
6,675
Son üye
bahadirkilic
Geri
Üst