Neler yeni

[Netflix] Lucifer

Vonzarovich

Orgeneral
Katılım
18 Eki 2020
Mesajlar
6,567
Çözümler
1
Tepkime puanı
3,695
Puanları
1
Konum
Kocaeli
BNB
0.00010108
Cinsiyet
Erkek
Belki bir çoğunuzun izlediği bir dizidir ama eşimle beraber keyifle izlediğim bir dizi diyebilirim. Özellikle Tom Ellis tam bir efsane. Lucifer karakterini canlandırıyor ve oyunculuğu oldukça iyi diyebilirim. Dizi bir ara bitme tehlikesi yaşadı ama Netflix tarafından satın alınınca açıkçası oldukça rahatladım. İlk 2 sezon gayet güzel ve sürükleyici. 3'ncü sezon biraz aşk üçgenleri tarzında geçiyor. Gidiyor gitmesine ama sıkıyor belli bir noktadan sonra. Sonrasında toparlamışlar ama sorun yok soluksuz izleyeceğinizi düşündüğüm bir dizi.

Dizinin konusuna gelecek olursak haylaz cehennem prensi ve cennetten kovulmuş melek olan Lucifer dünyaya iner. Bir yandan bir bar işletip her türlü günaha aracı olurken diğer yandan da polis dedektifi olan Chloe Decker (Lauren German)'a yardım eder. Dizinin efsane repliği ise "What Do You Desire?" Yani arzuladığın nedir?

Dini olarak bakıldığından rahatsız edebilecek bir dizi olduğunu söylemek istiyorum. Çok spoiler vermek istemiyorum ama dini tarihin diyeyim başlangıcından itibaren karakterlere rastlamak mümkün. Eğer bu konu sizi rahatsız etmeyecek ve sadece bir dizi olarak bakabileceksiniz izlemenizi şiddetle tavsiye ederim. Şeytan var dizide, sonuçta her türlü günahta var. Cinsellik hat safhadadır diye düşünebilirsiniz. Ama cinsellik olarak öyle çok abartı sahneler yok.Muhabbeti çok geçiyor Belli bir noktaya kadar gidiyor ama sonra hani olur ya kamera yukarıya çıkar ya da sahne atlar. işte tam o misal. Tam anlatamadım belki ama 1-2 bölüm izleyin demek istediğimi anlarsınız. Çocukla izlenmez tabi ki ama arkadaş çevresi, eş dostla beraber kişiye bağlı olarak izlenebileceğini düşünüyorum. İyi seyirler
 

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,004
Mesajlar
57,861
Kullanıcılar
6,630
Son üye
Ahmetulasumutlu
Üst