Neler yeni

Otonom Merkeziyetsiz Finansal Organizasyonlar

KriptoLuis

Orgeneral
Katılım
1 Ara 2020
Mesajlar
5,425
Çözümler
1
Tepkime puanı
1,642
Puanları
1
Yaş
44
Konum
antalya
BNB
0.00127968
Cinsiyet
Erkek
artificial-intelligence-g72dcec418_640.jpg

Otonom Merkeziyetsiz Finansal Organizasyonlar
ETH, SOL ve Gnosis tabanlı Akropolis, kullanıcıların kripto varlıklarını depolamasına, korunmasına ve yönetmesine imkan verir.

Akropolis platformunun kullanıcılara sunduğu AkropolisOS, Sparta, Delphi adında 3 ürünü var.

Kar amaçlı, otonom merkeziyetsiz finansal organizasyonlar geliştirmek için bir şablon olan AkropolisOS, kullanıcıların kendi DeFi uygulamalarını oluşturmalarını ve yürütmelerini sağlar. Kullanıcılar smart contractlar ile kripto varlıkları korur, yönetir ve ödeme gerçekleştirir. Kullanıcıların, kapsamlı bir DeFi ekosistemi içinde varlıklarını yönetmelerini ve çeşitli DeFi uygulamalarına erişmelerini sağlar.

Teminatsız borç verme protokolü olan Sparta özellikle, Akropolis’in, çalışanların emeklilik fonlarının yönetimini sağlamak için kullandığı bir hizmettir. Bu hizmet, kurumlar ve bireyler için emeklilik fonlarının yönetimini daha esnek ve verimli hale getirmek amacıyla tasarlanmıştır.

Maliyet ortalaması için bir verim çiftçiliği toplayıcısı olan Delphi, kullanıcıların, kripto varlıklarının risklerini azaltmak, yatırım yapmasını sağlamak için kullanılabilir. Yatırım yaparken daha bilinçli kararlar verebilmelerini sağlamak amacıyla tasarlandı. Kullanıcıların, varlıklarının portföyünün risk-getiri oranının en uygun seviyede tutulmasını sağlar.

2017'de, Ana Andrianova ve Kate Kurbanova tarafındna kuruldu. Bu iki isim, aralarında Sirin Capital, Apiro Capital, Lehman Brothers, Emergent Asset Management ve Cindicator gibi kuruluşların de yer aldığı şirketlerde tecrübe edinmiş kişiler.

Pazarlama ve ortaklık kurma gibi platform içi operasyonlar için basılan AKRO token Akropolis’in en önemli parçası.
Toplam arz: 5 milyar (4,1 milyar dolaşımda)
ATH: 0,07728 dolar (Nisan 2021)
Piyasa değeri: 15 milyon dolar
Mevcut fiyatı 0,0035 dolar
Borsa: Binance, Kucoin, Huobi, Gate, MEXC, Uniswap ve birçok. YTD.
 

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,004
Mesajlar
57,863
Kullanıcılar
6,630
Son üye
Ahmetulasumutlu
Üst