Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

Paypal Haberiyle Beraber Gizli Yükseliş

Bildiğiniz ve benimde bugün paylaştığım üzere Paypal kripto paralar ile işlem yapmaya başlayacağını açıkladı. Bu haberin ardından, bazı başka haberlerinde etkisiyle Bitcoin çok ciddi bir yükseliş trendine girdi ve sonuç olarak şuan bu yazının yazıldığı anda 12.500 doların üzerinde seyretmeye devam ediyor. Ancak bu haberin unutulan bir aktörü var.

Birazcık bu piyasanın eskileri bilir. Bir gümüş vardı piyasada Bitcoinden sonra yıkılmaz gibi duran bir kripto para. Son yıllarda ciddi bir çöküş yaşıyor. Arada ciddi sıçrayışlar yapsa da uzun süre tutunmayı başaramıyor artık. evet bilenler zaten gümüş der demez anlamıştır olayı. Doğru tahmin Litecoin. Paypal listeleyeceği kripto paralar arasında Litecoini de duyurunca LTC, Bitcoini de aşarak %10-15 arasında değer değer kazandı. Belki eski şaşalı günlerine geri döner mi ki ben çok zor görüyorum ama en azından Paypal'ın bu hamlesi LTC için bir can suyu oldu.
 

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,352
Mesajlar
62,638
Kullanıcılar
6,675
Son üye
bahadirkilic
Geri
Üst