Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

satoshiturk.com'ın Staking Geliri Hakkında

Hocam şu an Türkiye'de de yayın yapan yabancı kökenli bir site var, meşhur.

Onun tartışma/forum alanı oldukça aktif. Oradaki kitleyi bize çekmemiz lâzım. Sonuçta biz hem yerliyiz, hem de kazandırıyoruz.

Burada en önemli konulardan birisi seo olayı. Siz daha iyi bilirsiniz bu işleri. Bu konuda size tavsiye veremem. :)

Yani en basit arama motoruna bile kripto, bitcoin, ethereum, cardano, doge, cz, binance, ıvır, zıvır yazınca ilk sıralarda görüntülenmemiz lâzım.

Bunu başarırsak, sohbet kısmı günde en az 500 - 600 mesaja ulaşacaktır. Ki bu da tam istediğimiz şey.

bahsettiğiniz yabancı forumdan sürekli backlink saldırısı alıyoruz.
bu forum i..v...g sanırım 3 yıl önce satoshişturk'ün tüm haklarını satın alıp fişini çekmek istediler biz satış gerçekleştirmedik.
biz sıralamarda yanlarındaydık fakat para = güç sürekli saldırı alıyoruz arka planda çok şeyler dönüyor hocam.
sadece i..v...g değil türk sitelerde backlik saldırısı yapıyorlar bize.

sohbet kısmını sırf o yabancı foruma inat ekledim dahada geliştireceğim inş.

sohbet kısmı gerçekten çok önemli satoshiturk için.

Merhaba.

Bu konuyu satoshiturk.com'un yeni kazanç sistemi üzerine açıyorum.

Yeni sistemi daha yakından tanımak ve tanınmasını sağlamak adına, site yönetimine bir kaç sorum olacaktır.

Öncelikle tekrar hâyrlı olsun. Yeni kazanç sistemi mantıklı ve kazandırcı bir sistem olmuş. Kısaca, aktif olanın kazanacağı bir sistem diyebiliriz zannımca..

Bu sistemin içinde en çok dikkatimi çeken gelir şekli günlük %0,03'lük BNB staking gelirinin olması. Bence bu müthiş bir oran. Şahsen bu orana bakarak buraya ufaktan başlayarak ve şartlara göre de, zamanla büyüterek yatırım yapmak istiyorum.

Ama;

1. Staking oranı sabit kalacak mı? Artacak mı, azalacak mı?

2. BNB miktarına göre staking gelir oranında artma/azalma olacak mı?

3. Satoshiturk bu kazançlardan kazanç elde edecek mi? (Şahsen bir miktar kazanması taraftarıyım. Bu sayede yönetimin motivasyonu da yükselecektir. Win win prensibi.)

4. (Benim güvenim var ancak dışarıdan konuya bakanlar için) site güvence veriyor mu? Yani dilediğimizde BNB'lerimizi çekebilecek miyiz?

5. Transfer ücretleri ve alt yapı hakkında daha uygun fee ücreti ve daha detaylı bilgi alabilir miyiz?

6. Staking için alt/üst sınır var mı? Kaç adet BNB yatırabiliriz?

7. Eklemek ve açıklamak istediğiniz ekstra konuları da yazabilirsiniz.

Şimdilik kafama takılanlar bu kadar. Aklıma geldikçe yine buradan yazacağım.

@SatoshiTURK ve @Vonzarovich hocama şimdiden teşekkürlerimi iletiyorum.

Satoshi Türk ailesi olarak, umarım daha hızlı ve güçlü bir şekilde büyürüz.
yeni sistem cok iyi

Hocam 7 kere topladım otomatik vermiyor. Bir şey mi yapmak gerekiyor?
Hocam hiç toplamazsan 7 günün sonunda otomatik veriyor 1 günlük kazancını. Yani 7 kere toplayınca otomatiğe bağlamıyor. Unutursan 7 günün sonunda senin yerine topluyor.

7 günün sonunda siz hicbirsey yapmadan otomatik toplayan bir sistem yapıyoruz. Üstünde calisiyoruz.

Son düzenleme:

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,188
Kullanıcılar
6,691
Son üye
Hancoin
Geri