Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

Tap Swap Binance Etkinliği

Theleoncoin

Korgeneral
Moderatör
TapSwap.jpeg


Telegram botların kripto kazanma olayı uzun yıllardır olan bir durumdu. Reklam botları ile başlayan bu serüven 2023 yılı kasım ayında başlayan Notcoin uygulaması ile farklı bir boyuta geçti. Notcoin benzeri bir çok mobil uygulama olmasına rağmen hiç biri bu başarıyı yakalayamamıştı. Notcoi arkasında olan tonstarter ekibi ana amacı olan Ton ağının herkese ulaşması amacına oldukça büyük katkı sağladı. Notcoin ardından ortaya çıkan ve popüler olan sistemlerden biriside Tap Swap oldu. Ancak ton ağının aksine Sol ağında başlayan proje geçen haftalarda yaptığı açıklama ile Sol ağında değil başka bir ağda çıkacaklarını belirtmişlerdi. Yapılan bu açıklama ardından sisteme getirilen X2 etkinliğinin ton ağı üzerinden yapılması Tapswap projesinin de Ton ağında başlayacağına dair büyük bir beklenti sundu.


Tap swap aslında şahsi olarak beklemediğim bir atak ile Binance ile ortak bir etkinliğe imza attı. Bu etkinlik benzerini notcoin çıkmadan öncede yapmıştı. Tap swap tarafından yapılan duyuru binance ekibi tarafından da desteklenerek binance web sitesi üzerinden yayınlandı. Tapswap etkinliği için kullanıcılar uygulma üzerinden TASK sekmesine girerek Binance Registration başlığında yer alan görevleri yerine getirmesi gerekmektedir. Görevleri yaptıktan sonra kullanıcıların Binance UID lerini yazmaları gerekmektedir. Etkinlik sonucunda katılan kullanıcılar binance üzerinde geçerli 600 USDT değerinde komisyon indirimi kazanabilecek bu indirim kuponunun yeni kullanıcılara mı yoksa eski kullanıcılara da verilecek mi belli değil. Ancak uygulama içinde yer alan 3 Milyon puan eski kullanıcılara da verilmektedir. Konu ile ilgili Binance tarafından yayınlanan duyuruya aşağıdan ulaşabilirsiniz.

 

Konuyu Görüntülüyor

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,448
Mesajlar
63,543
Kullanıcılar
6,724
Son üye
ㅤㅤㅤㅤㅤㅤ
Geri
Üst