Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

Tapswap & TON AMA

Kaçıranlar için TON'da düzenlenen AMA'da tartışılan önemli noktaların bir özetini burada bulabilirsiniz.

1. Blockchain'i neden değiştirdik?

Başlangıçta Solana'nın gelişiminden ve altyapısından ilham aldık ve bu da Solana'yı TapSwap için ilk tercihimiz haline getirdi. Ancak botu geliştirdikçe sonuçlar beklentilerimizi aştı ve bizi blockchain seçimimizi yeniden düşünmeye yöneltti. Uygulamamızın Telegram'ı temel aldığı göz önüne alındığında, TON blok zinciri daha uygundu ve ürünümüzün tam potansiyelini gerçekleştirmemize olanak sağladı. TON Vakfı'nın duyarlılığı ve titiz desteği bu kararı daha da doğrulayarak TON'u en iyi kullanıcı deneyimi için en mantıklı seçim haline getirdi.

2. Neden ücretli bir yükseltme seçeneği vardı?

Oyuna giriş başlangıçta ücretsizdi ve hala ücretsiz. Ancak altyapıyı geliştirmek ve sürdürmek maliyetlidir. Proje geliştirmenin ek aşamaları geliştirici çalışmasını, token lansmanını ve likiditenin sağlanmasını gerektirir. Bu nedenle sınırlı bir süre için ücretli özellik getirildi. Bu ödeme isteğe bağlıdır ve daha sonra katılan kullanıcıların bakiyelerini artırmasına olanak tanır.
Bu ödemeler aynı zamanda topluluğumuzun projenin başarısına inandığını da gösteriyor; bu da potansiyel ortaklarla müzakere pozisyonumuzu önemli ölçüde geliştiriyor ve projenin gelecekteki başarısında hayati bir rol oynayabilir.

3. Gelecek planlarınız mı var?

AI, SocialFi ve Quest Platformlarında gelişmeyi hedefliyoruz. Topluluğu ve pazarı büyütmek için kullanıcı dostu bir arayüze sahip etkileşimli bir platform başlatmayı planlıyoruz. Bu platform, Web3 projeleri için topluluklar oluşturmaya yardımcı olacak ve ağ oluşturmayı, pazarlamayı ve kullanıcı tarafından oluşturulan içeriği kolaylaştıracaktır. TapSwap'in topluluk oluşturma ve pazarlamada lider olacağına inanıyoruz.

4. Tokenomiklerle ilgili ayrıntılar.

Tokenomiklerimiz neredeyse tamamlandı ancak birden fazla borsa ve platformla devam eden iletişimler de dahil olmak üzere birçok hareketli parçamız var. Bu dinamikler ve son proje gelişmeleri nedeniyle dokümantasyonda değişiklik yapmak zorunda kaldık.
Tier1 borsalarıyla aktif olarak iletişim kuruyoruz ve işbirliklerine ilişkin olumlu geri bildirimler aldık. Sonuçlandıktan sonra sizi bu çabalar hakkında bilgilendireceğiz.
Tüm tokenların önemli bir kısmı mutlaka topluluğa tahsis edilecektir.

5. TapSwap'in arkasındaki kişiler kimlerdir ve Web3'teki deneyimimiz nedir?

Web3 ve oyun alanında geniş deneyime sahip, çoğunlukla Avrupalı (25+ uzman) çok uluslu bir ekibiz. Ekibimiz tüm proje görevlerini bağımsız olarak yerine getirir ve diğer blok zincirleri, projeler ve borsalarla iyi işbirliği yapar. Yetersiz vaatlerde bulunmaya ve gereğinden fazla teslimata inanarak verimliliğe ve sonuçlara odaklanıyoruz.

4. Topluluğumuz arasında airdrop adaletini ve şeffaflığını nasıl sağlarız?

Adilliği sağlamak amacıyla token dağıtımına yönelik açık kurallar geliştiriyoruz, ancak bunlar kötüye kullanımı önlemek için önceden açıklanamaz. Adil token dağıtımı başarımız ve projenin geleceği için çok önemlidir. Kullanıcı davranışlarını izlemek ve yasaklanmayı hak eden hesapları belirlemek için bir izleme sistemi oluşturduk. Ek olarak, vicdansız kullanıcılara, düşüşün belirli bir yüzdesi karşılığında gönüllü olarak teslim olma seçeneği sunmayı ve herkes için bir KAZANMA/KAZANMA sağlamayı düşünüyoruz.
 
Burada belirtilen "vicdansız kullanıcı" yı biraz açmak mümkün mü, mesela aynı ip de birden fazla cihazla uygulamayı kullanmayı kapsar mı? Ya da devam etmeyen refler vb.
 
Burada belirtilen "vicdansız kullanıcı" yı biraz açmak mümkün mü, mesela aynı ip de birden fazla cihazla uygulamayı kullanmayı kapsar mı? Ya da devam etmeyen refler vb.
Bilemiyorum hocam ama bayağı bir kullanıcıyı eleyeceklerdir. Muhtemelen aynı ip olayına takilacaklardir. Refler devam etmeyince gelir sağlamıyor hocam ona takilacaklarini sanmam. Ref özel odulleri de çok fazla değil.
 

Konuyu Görüntülüyor

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,448
Mesajlar
63,542
Kullanıcılar
6,724
Son üye
ㅤㅤㅤㅤㅤㅤ
Geri
Üst