Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

Tradingview analistinden Litecoin Fiyat Tahmini

Ekran Görüntüsü (404).pngTradingview analisti Vince Prince, LTC hakkında 28.11.2020 tarihli güncel bir analiz yayınladı.

Coinkolik sitesinde yer alan habere göre, Tradingview analisti Vince Prince, LTC nin halen güçlü bir görünüş sergilemediğini, şimdi 72 dolar civarında işlem gören fiyatından daha aşağılarda bir rakamı, 57 dolar civarlarına kadar düşebileceği öngörüyor.

Paylaşılan grafik görüntüsüne göre , LTC bir yükselen kanal içinde ve bu kanalın üst çizgisi civarında bulunuyor. İşte bu seviyedeler de bulunan LTC nin üst kanala çarparak , kanalın alt çizgisine düşebileceği öne sürülmekte.

Ekran Görüntüsü (402).png


Fakat her analist aynı görüşü de paylaşmıyor. Başka bir analist ise mevcut durumun , bir yükseliş habercisi olan , ters bir baş ve omuz oluşumuna benzediğini söylüyor ve yükseliş olabileceği öngörüsünde bulunuyor. 250 dolar gibi de, uzun vadeli bir fiyat beklentisi var. Beklentiler farklı olsa da, hangi analizlerin başarılı olacağını zaman gösterecek.

--Yatırım tavsiyesi olmayıp, ilgili haber kaynağından derlenmiştir.--
 

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,259
Mesajlar
61,845
Kullanıcılar
6,697
Son üye
ibrahim6314
Geri
Üst