Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

TronLink

Justin SUN'ın kurucusu olduğu TRON Vakfı tarafından desteklenen ilk TRC20 cüzdanı olma özelliğini taşıyan TronLink kısa süreliğine bir kampanya başlattı. Bu kampanyaya göre TronLink cüzdanını indirip bir arkadaşının kodunu kullananlara kredi veriyor. Ayrıntılar aşağıdaki konudadır.


Justin SUN çok değişik projelerle karşımıza çıkmaya devam ediyor. Kripto para dünyasının haşare çocuğu pozisyonundaki Justin SUN tüm TRX ve TRC10- TRC20 token yatırımcılarını yakından ilgilendiren bir gelişmeye imza atarak TronLink TRC20 Walletini kullanıcıların beğenisine sundu. Aslına bakarsanız oldukça kullanışlı arayüzü bulunan bir wallet. TRON Vakfı tarafından desteklenmesi ve yaptığı ufak tefek promosyonlarda kullanım için cezbediyor.

TronLink TRC20 Walletinin en önemli özelliklerin başında Tron ağına tam erişime sahip olması. yani diğer TRC20 cüzdanların size tam olarak sunamadığı hizmetlerden sonuna kadar faydalanma fırsatına sahipsiniz. Ayrıca yukarıdaki konuda da verdiğim üzere promosyonlarını da yapmaya özen gösteriyor. Özellikle Defi çılgınlığının başladığı ve çeşitli cüzdan, borsa ve tokenların ön plana çıktığı günümüzde Justin SUN2ın ciddi bir hamle ile kullanıcılarına yüklü bir geri dönüş sağlayarak, sadakat programı benzeri bir yapıda TRX, TRC10- TRC20 Tokenları ve TRON Vakfı tarafından desteklenen TronLink cüzdanını kullananları ciddi anlamda ödüllendireceğini düşünüyorum (Yatırım tavsiyesi değildir). Çünkü ilerleyen zamanların artık soğuk cüzdanların yarışına da sahne olacağını düşünenlerdenim.

TronLink TRC20 Walleti indirmek ve kullanmak isterseniz aşağıdaki linkte Crome eklentisi, IOS ve Android uygulamsından size uygun olanı seçebilirsiniz. Özellikle airdroplarla ilgilenen kullanıcıların indirmesini şiddetle tavsiye ederim. Bol kazançlar.

 

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,352
Mesajlar
62,635
Kullanıcılar
6,675
Son üye
bahadirkilic
Geri
Üst