Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

10.000 Bitcoinin Olsa Ne Yapardın ?

https://www.youtube.com/watch?v=BrDLTLzMZP8 Çok güzel para :D
şaka bir yana , o kadar param olsaydı çalışmak zorunda kalmazdım diye umut ediyorum en azından bi 1k bitcoinle ne kadar klasik olsa da ev / apart alıp sürekli kriaya koyardım galiba pasif gelir kısmı için bir kısmıyla alt coinlere yatırım yapardım amna sanırsam en büyük kısmını kendine harcardım tüm zamanımı mobil uygulama ve oyun kısmına ayırırdım para kazanma derdi olmadan bir hobi ile uğraşmak güzel bir şey olsa gerek ..

Aileme 1 ev, dedemlere 1 ev kendime 1 ev 1 araba 1 motor babama da 1 araba alırdım, geri kalan 1000 btc ile full eth alırdım. Bir kısmı ile mining sistemi kurar gelirin %30'u ile çevremde durumu kötü olanlara yardım ederdim. Geri kalan btcyi de tutardım.

Keşke :)

• Beğen
Tepkiler: Juf
Ne yapacağımı bile bilmiyorum :)
Olursa düşünürüm belki :D

Şu borçlardan bir kurtulayım.. gerisine bakarız. 😎

Borçsuzluğun, gerçekten nasıl bir duygu olduğunu tatmak istiyorum. Atadan, dededen, babadan beri devam eden bir gelenek oldu bu bizde. Bu geleneği bozmam lâzım. Evlatlarıma böyle bir geleneği taşımak istemiyorum.

Onlara aktaracığım en güzel gelenek, Maraş-Antep-Hatay mutfağı olmalı. 😁

Şu borçlardan bir kurtulayım.. gerisine bakarız. 😎

Borçsuzluğun, gerçekten nasıl bir duygu olduğunu tatmak istiyorum. Atadan, dededen, babadan beri devam eden bir gelenek oldu bu bizde. Bu geleneği bozmam lâzım. Evlatlarıma böyle bir geleneği taşımak istemiyorum.

Onlara aktaracığım en güzel gelenek, Maraş-Antep-Hatay mutfağı olmalı. 😁
milyonlarca insan bu duyguyu merak ediyordur eminim.

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,153
Kullanıcılar
6,686
Son üye
sjsjsjka
Geri