Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

100 Adet Bitcoin'e Sahip Olsanız?

Valla her türlü gelen gelsin hocam evde iki tane süpürge var geldiği gibi çekiyor
Gelene kapımız açık :)

öyle demeyin hocam ya nasıl geliyorsa gelsin demek çok riskli :D allah öyle bir verirki keşke gelmeseydi deriz :D
twitterde hikayeler varya allahım yurtdışında çalışıyım neresi olursa olsun demiş birisi :D suriye ye görevlendirilmiş :D :D
Suriye’ye üzülürüm evet 😅😅

Memuriyetteki hastalık zaten; pasif gelir olacak :) aktif, pasif gelsin de nasıl geliyorsa gelsin :)

Valla her türlü gelen gelsin hocam evde iki tane süpürge var geldiği gibi çekiyor

öyle demeyin hocam ya nasıl geliyorsa gelsin demek çok riskli :D allah öyle bir verirki keşke gelmeseydi deriz :D
twitterde hikayeler varya allahım yurtdışında çalışıyım neresi olursa olsun demiş birisi :D suriye ye görevlendirilmiş :D :D

Gelene kapımız açık :)

Suriye’ye üzülürüm evet 😅😅
konu amacının dışına doğru yöneliyor.
lütfen sohbetinizi ana sayfada yapın arkadaşlar :)

Merhaba arkadaşlar, bugün merak ettiğim bir konu hakkında sizlere bir soru sormak istiyorum. Bildiğiniz gibi Bitcoin Lider bir kripto para birimi ve kripto para sektöründeki neredeyse tüm yatırımcılar Bitcoin'e oldukça güveniyor ve yatırım gerçekleştiriyor.
Şu an 100 Bitcoin 4.309.749,00 $ değerinde. Sizin de Cüzdanınızda 100 Adet Bitcoin olduğunu varsayalım, bu para ile ne yapmak isterdiniz? Ya da ilk yapacağınız şey ne olurdu? Sanırım ben ilk olarak bir uçak satın alır ve Yurtdışına çıkardım :D

Bu konu hakkındaki fikirlerinizi belirtirseniz sevinirim.

YTD.
benim 100 btcm olsaydı eğer büyük ihtimal sadece ZENGİN olurdum başka bişi yapmazdım ne bilim şuan aklıma bişide gelmiyor açıkcası hayal bile edemedim okadar parayı fakirlik bu olsa gerek fksdjaflkhejkljgndfjksfjk

benim şahsi düşümcem bu platformu kullanan bireylerin hayalleride sınırlı olucaktır hemen hemen herkesin maddi durumu aynı olduğundan o parayla yapılıcak hayallerde benzer ve sınırlı olucaktır çoğu kişi o parayla birşeyler alır fakat ben yarısı ile sanal ortama yatırım yapıp diğer yarısı ile aynı anda birden fazla iş kurup parayı katlamayı düşünürdüm şu günelre kadar asıl para teknolojiydi ama artık benim gözümde teknolojiden çok tabi teknolojinin etkisiyle uzay var keşfedilecek çok yer açığa çıkıcak çok sır var,

100 btc olsa bende ilk önce elimdeki ailemin borçlarını ve imaknım olduğunca çevremdeki insanların borçlarını kapatırım. Sonrasında kendimi yurt dışında dil öğrenmek için hazırlarım dil öğrenmek için uzun bi serüven gerekebilir elimde polan imkanlar dahilinde param olduğu için istediğim şekilde konaklayıp istediğim şekilinde oturabilirim sonrasında e ticarette girişimcilikle elimde servetimi katamak için değilde sürekli bir gelir elde ederim çünkü hazır para çapuk biter bence .

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,149
Kullanıcılar
6,683
Son üye
keycheck
Geri