Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

2.5 Dakika Boş Ekrana Bakmak ( Bitci )

Bitci 'de 2.5 Dakika boş ekrana bakmak ( Bitci )

Bitci, kuru gürültü gibi geldi bana.
2.5 dakika boyunca bir hareket olmaz mı?
Sonrasında hareket oldu mu bilmem, logout attım.
Üzücü gerçekten.

1655547483156.png

fan tokenler daha hareketli oluyor hocam ben fan tokende al sat yapıyorum bitci 6-7 ay önce kaybetti hareketi onun yerine fan tokenlere geçti yatırımcı bitciyi millet fan token almak için kullanıyırdu onlarında try paritesi açılınca bitci durdu.

fan tokenler daha hareketli oluyor hocam ben fan tokende al sat yapıyorum bitci 6-7 ay önce kaybetti hareketi onun yerine fan tokenlere geçti yatırımcı bitciyi millet fan token almak için kullanıyırdu onlarında try paritesi açılınca bitci durdu.
marketing'e göre çok düşük bir hacimi var
dikkatli olmakta fayda var gibi.

Evet bitci borsasında hacim çok düşük ancak şöylede bişey var adamların işlem hacminde para kazanma derdi yok gibi çünkü her ay marketten elde edilen gelir değerinde bitci yakımı yapılıyor.

Sonunda anlamışlar o zaman o kadar arz ile o ath fiyatlarına gelmelerinin mümkün olmadığını :) coinmarketcap'te değilken fiyat arz olarak ilk 20deydi bir ara. Millet daha da çıkacak diyip duruyordu :) çok falsosu var.

En son ay ne kadar yakıldı hocam. Bilg mahiyetinde soruyorum.

Sonunda anlamışlar o zaman o kadar arz ile o ath fiyatlarına gelmelerinin mümkün olmadığını :) coinmarketcap'te değilken fiyat arz olarak ilk 20deydi bir ara. Millet daha da çıkacak diyip duruyordu :) çok falsosu var.

En son ay ne kadar yakıldı hocam. Bilg mahiyetinde soruyorum.
Mayıs ayında 4 milyon 276 bin hocam yanlış hatırlamıyorsam 5 ayda 10 milyon liraya yakın bir yakım oldu dolaşımdan bunlar dolaşımda olmayan arzı da sürekli azaltıyorlar yakınlar ile

Mayıs ayında 4 milyon 276 bin hocam yanlış hatırlamıyorsam 5 ayda 10 milyon liraya yakın bir yakım oldu dolaşımdan bunlar dolaşımda olmayan arzı da sürekli azaltıyorlar yakınlar ile
Nasıl bir para varsa adamlarda. Bu iş buyback yaparak yapıyorlar diye düşünüyorum, büyük yakımları. İşte ekip sağlam değil. Yazılım ekibi. @SatoshiTURK hocam anladı beni :)

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,154
Kullanıcılar
6,686
Son üye
sjsjsjka
Geri