Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

24 Saatte 209 Milyon Dolar!

dollar-2891817_640.jpg

Güney Koreliler Çıldırmış Olmalı!

Dün yani 14 Mart 2022’de elde edilen veriler, 24 saatlik süre zarfında kripto para birimlerine en çok yatırımın Güney Kore’nin resmi para birimi olan Won ile yapıldığını ortaya koyuyor.

Won ile 209.9 milyon dolar değerinde kripto para satın alındığı tespit edildi. Bu tutarın 44.9 milyon dolarlık kısmı ile Bitcoin satın alınırken, 35.7 milyon doları ile de XRP satın alındı. Geriye kalan miktar ise ETH, BNB, XNO, XLM, KLAY alımları için kullanılmış.

Bu durumun ortaya çıkmasında Güney Kore yetkili makamlarının kripto para birimlerinin kullanımıyla ilgili yaptığı olumlu açıklamaların etkisi olduğu söylenebilir. Çünkü bu tablo yapılan açıklamaların ardından ortaya çıktı.

Bu da bize gösteriyor ki, hükümetlerin düzenlemeler sonrasında kripto para birimlerini yasal kabul etmelerinin ardından, dünya toplumu ana akım benimsenme konusunda oldukça hızlı davranabilir. Piyasada konuşulduğu gibi, düzenlemeler ile getirilecek kısıtlamalar ile birlikte yaşanacak panik sonrası kısa vadede düşüş yaşansa da, uzun vadede kripto piyasasının önü açılabilir.

Yatırım tavsiyesi değildir.

Ya kardeşim her konunun altına yazıp durma mesaj tamamlayacaksan git konu aç biraz emek harca yada oku yorum yapacaksan yap düzgün okuyalım iki konu açtım sabah ikisinde de sen tek tek mesaj atmışsın valla

Ya kardeşim her konunun altına yazıp durma mesaj tamamlayacaksan git konu aç biraz emek harca yada oku yorum yapacaksan yap düzgün okuyalım iki konu açtım sabah ikisinde de sen tek tek mesaj atmışsın valla
gerekli ceza verilmiş ve gereksiz tüm mesajları silinmiştir.

XNO neymiş diye merak edip baktım, Kore based bir projedir herhalde dedim ama sanırım Hindistan projesi. İlk kez duyuyorum ve para akıtılan projelerden biri olmasına şaşırdım açıkçası.

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,223
Kullanıcılar
6,717
Son üye
thedemirs
Geri