Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

24 Saatte Litecoin (02.04.2021)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
LTC nin hastasıyım ama bir türlü sahip çıkamıyorum kumbara gibi ilk gözden çıkardığım hep ltc oluyor nedenini bir türlü anlamadım bugün yine nakit lazım oldu o kadar seçenekten direkt ltc yi feda ettim :)

LTC nin hastasıyım ama bir türlü sahip çıkamıyorum kumbara gibi ilk gözden çıkardığım hep ltc oluyor nedenini bir türlü anlamadım bugün yine nakit lazım oldu o kadar seçenekten direkt ltc yi feda ettim :)
aynı durum bende ethereum'da var param olunca onu alırım para lazım olunca da nedense satarım sonra da keşke satmasaydım derim ve böyle bir döngüye girerim

Abi litecoin çok kötü

aynı durum bende ethereum'da var param olunca onu alırım para lazım olunca da nedense satarım sonra da keşke satmasaydım derim ve böyle bir döngüye girerim

2021 yılı nisan ayı konusunda sohbet edeceğinize :)
Ya sohbet konusu açın arkadaşlar örnek

yada canlı sohbet edin :)

eski konuları hortlatma biraz saçma gibi yeni giren kullanıcılar güncel sanacaktır.
kilitleyelim biz bunu :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,210
Kullanıcılar
6,739
Son üye
kenanx
Geri