Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

66 Tl 3000 Dogecoin yatırımım olan ve haftalık 24 tron ve 315 doge 11,06 Kuruş kazandığım Sistemi tanıtıyorum Ödeme alıyorum !

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Shd group Company 250 gündür açık olan bir vakıf yatırım sistemidir
Sistemin Türkiye temsilcileri bulunmakta ve Botta şuan 3000 aktif Türk yatırımcı bulunmakadır Geçtiğimiz hafta isse vakıfa tek kişi tarafından 1 günde 1 miilyon doge coin yatırıldı .

Sistem günlük %1.5 vermekte ve 80 gün sürmekte ana karınız 60. günde çıkarken geri kalan 20 gün kar oranlıdır
Vakıf sistemi yatırdığınız miktar +1k doge olduğunda size vakıfa atılan bütün paydan %1 bonus verir ortalama bu oran 88 - 100 tron arasındadır
Her ay süprüz 1 hafta vakıf duyuru yapar ve %2 bonus verir benim şuanki bonuslarım bana günde 4 tron kazandırmakta yani 3k doge yatırımıma ek 80 gün sonunda +300 Tron alacağım .
Aklınızda olan her soru için bana telegram veya wp den veya forumdan ulaşa bilirsiniz
Sistemimiz
https://t.me/Shdtrading_bot?start=irbl5g9901
telegram @cakmadiktator - @hitegitim
wp +905438506247

Min yatırım 250 doge 20 tron
Min çekim
100 doge 10 tron tavsiyem doge yatırmanız
60 tl mi yaklaşık 140 tl olarak geri çekeceğimi düşünüyorum kura bağlı olarak :)
Kanıtlar

Moderatör tarafında düzenlendi:
Bu hafta 1800- 2000 doge coin daha yatıracağım sistem hakkında merakı olan varsa özelden ulaşa bilir sisteme tam gaz devam ediyoruz bu hafta vakıf ödülü 99 tron olduğu söyleniliyor yani 1000 doge 23 tl yatırdığınızda sistem size bi 23 tl nerdeyse 100 tron daha veriyor ve karınız minumum 30 tl oluyor .

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,149
Kullanıcılar
6,684
Son üye
Okan.2727
Geri