Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

Ağlamak Yok Bitcoin'im

SenaOnChain

Üsteğmen
Süper Moderatör
Merhaba, biraz mevcut piyasa hakkında konuşmak istiyorum.
Bildiğiniz gibi kripto piyasası günlerdir kan revan içerisinde ve kolay toparlamayacak gibi duruyor.
Kendi fikrime göre piyasa en az 1 ay durgun gidecek gibi ve yıl sonuna kalmadan Bitcoin'in ATH yapacağını düşünüyorum.
Konu hakkında sizlerin de fikirlerini merak ediyorum. :)

YTD

Piyasa gerçekten kötü durumda ve hemen toparlanamayacak gibi görünüyor. İleriki dönemde geleneksel piyasalarda yaşanacak çalkantıların düzeyi bu konuda belirleyici olabilir. Ya çok kötü batacağız hep birlikte, ya da uçacağız. Bunun bir ortası yok gibi. YTD.

Bitcoin bir marka ve düşünüldüğünde 21m bitcoin var. Tüm zenginler 1 btc sahibi olamayacak demek bu. Marka sahibi olma hastalığı. Btc eninde sonunda çok ciddi rakamlara gelecektir bence. :)
Hocama aynen katılarak bir ekleme yapmak istiyorum: Zaman içerisinde, Bitcoin de tıpkı NFT gibi çok kıymetli ve eşsiz olacaktır. Hatta alım-satım işlemleri, borsalar üstü bir noktaya gelerek açık artırma usulüne göre yapılacaktır. Sabit bir değerin ötesine geçecektir.**

Şu an içinse 28-26 bandına düşme ihtimaline karşılık, şahsen tedbir almış durumdayım. BTC'nin gözü aşağılarda.. :)

**Şahsî fikrimdir. Yatırım tavsiyyesi içermez.

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,149
Kullanıcılar
6,682
Son üye
osmanhazar265
Geri