Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

Ağustos Ayının İlk Etkinlik Takvimi

social-media-g262a4f78d_640.png

Ağustos'un İlk Haftasında Gerçekleştirilecek Etkinlikler

Aylık kapanışı istenilen seviyenin üzerinde yapamayarak Ağustos ayına giren Bitcoin, boğaların inatçı direnişleriyle toparlanma çabası içinde. Öyle ki, bu haftaya %4’lük bir yükselişle girdi ve 23800 dolar seviyelerine dek yükseldi. Her ne kadar 23900 dolar seviyelerinde bir dirençle karşılaşmış olsa bile, BTC’nin yaptığı pozitif hafta başlangıcı devamının gelmesi için boğaları şevklendirebilir. Bununla birlikte lider altcoin Ethereum da 1700 dolar seviyesinin üzerine çıkmayı başardı.

Kısacası, piyasada oluşan pozitif bir hava söz konusu. Böyle zamanlarda gerçekleştirilecek kripto para etkinlikleri daha bir önem kazanıyor çünkü etkinliği gerçekleştirilecek projeler piyasa pozitifteyken bu etkinliklerden daha bir olumlu etkilenebiliyorlar.

Şimdi hep birlikte, bu haftanın etkinlik takvimine bir göz atalım.

8 Ağustos 2022 tarihinde, Türkiye’de de ilgiyle takip edilen MEXC Global borsası 17.00’da COTI (COTI) projesini listeleyecek.

9 Ağustos 2022 tarihinde ise Hedera (HBAR) projesi mainnet lansmanını gerçekleştirecek.

11 Ağustos 2022’de Ethereum (ETH) Goerli birleştirmesi yapılacak.

Near Protocol (NEAR) projesi 19.00’da NFT hakkında ASAC ile bir tartışma oturumu yapacak.

Aavegotchi (GHST) projesi 11 Ağustos’ta anlık görüntü ödüllerinin dağıtımını başlatacak.

13 Ağustos 2022’de Monero (XMR) projesi ağ yükseltme işlemi yapacak.

Bu etkinlikler ilgili kripto para projelerinin hareketlenmesine vesile olabilir.

Yatırım tavsiyesi değildir.

abi teşekkür ederim benim de bu bilgiye aşırı derecede ihtiyacım vardı bu bilgileri her yerde arıyordum ama yine de anlamadığım birkaç yer de var da illaki onları da biryerlerden öğrenirim bu bilgiler için çok teşekkür ederim bu arada abi seviye nasıl atlanıyor bir zaman bulduğunuzda bana anlatabilir misiniz şimdiden hepinize çok teşekkür ediyorum kendinize iyi bakın selametle öptüm sizi hadi iyi günler

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,149
Kullanıcılar
6,682
Son üye
osmanhazar265
Geri