Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

Aıcon M-Day Programı ve Katılım Şartları

Theleoncoin

Korgeneral
Moderatör
FWU6ZKQWIAULe49.jpg

Mexc global son dönemlerde kazandıran güzel etkinliklerine hızla devam etmektedir. M-Day programı ile mexc kullanıcıları belirli şartları yerine getirerek bilet kazanmaktadır. Kazanılan bilet ile çekilişe katılım gerçekleştiren kullanıcılar kazandıkları bilet sayısına göre belirli oranda proje tokeninden kazanmaktadır. Ayrıca bilet sahipleri için çekilişte kazanamayan bilet sayılarına göre ödül havuzundan belli oranda pay verilmektedir. Bu da ortalama olarak 2 bilet için 5 dolar üzerinde olabilmektedir.

M-day programlarına katılım için her projede farklı aşamada farklı şartlara arana bilmektedir. Aıcon token projesi için istenilen katılım şartı ile spot işlemlerde en az 500 dolarlık alım ve satım yapmaktır. Alım ve satım işlemleri toplanarak işleme alınmaktadır. Kullanıcılar yapmış oldukları spot işlem miktarına göre farklı sayıda bilet kazanmaktadır.

Aıcon mday programı için toplam ödül havuzu 500 bin adet olarak belirlenmiştir. Toplam kazanabilecek bilet sayısı 650 bilet, bilet başına ise 600 token kazanılabilecektir. Kalan miktar ise kazanamayan bilet sahiplerine dağıtılacaktır. Kullanıcıların bilet kazanmaları için 28 haziran ile 1 temmuz arasında alım ve satım işlemleri yapması gerekmektedir.

YTD.

Katılım Şartları fazla değil bu iyi bir bakım belki bende katirim

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,211
Kullanıcılar
6,739
Son üye
kenanx