Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

AirDrop Kazandığınız Kampanyalar Hangileri?

AirDrop hakkında açıkçası genel anlamda ben çok fazla iyimser değilimdir. Çünkü özellikle Kripto para piyasaları bana göre en çok manipüle edilen ve en çok mağduriyetin yaşanma riski söz konusu olan piyasalardır. Bunun bence nedeni ise; merkeziyetçi olmaması ve henüz sistemin belirli bir yapıya kavuşmamış olmasıdır.

Ancak yine de geçmişte benim de kaçırmış olduğum çok güzel AirDrop fırsatları olmuştu. Son dönemde özellikle Telegram botları üzerinden birçok AirDrop kampanyası ile karşılaşmaktayız. Bunların bence çoğu sahte ve aldatmaya yönelik balon AirDrop kampanyaları olarak göze çarpıyor. Fakat özellikle yakın geçmişte aklımda kalan yearn.finance ve uniswap AirDrop kampanyaları çok iyi fırsatlardı.

Anılarınızı ve tecrübelerinizi paylaşırsanız bizler de ilerleyen tarihlerde belki bir şekilde AirDrop kampanyalarından yararlanabiliriz. Sizlerin yakın zamanda değerlendirdiğiniz AirDrop kampanyaları oldu mu? Ve bu Airdroplar sayesinde ne kadar kazandınız?

Bugüne kadar hiçbir Airdroptan faydalanamadım. En son OMG Airdrop olmuştu Telegram üzerinden ona katıldım. Katıldıktan sonra OMG' nin kendi websitesine mail attım. Maile gelen cevapta bana airdrobun Scam olduğunu söylediler. Yani her gördüğümüz airdrop gerçek değil. Dikkatli olun.

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,152
Kullanıcılar
6,685
Son üye
Wkfrdaken
Geri