Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

alım satım ile ilgili

öncelikle bu anlatacaklarım yatırım tavsiyesi değildir bilginize.
kripto piyasasına ilk giren arkadaşlar marjine, vadeli işleme, izole ye zaten hiç önermem çünki kaybederseniz para borsaya gider ama coin alıp satarsanız düşsebile o coin sizindir coindede zararda olduğunuzda sakın satmayın satmayın ki paranızı borsaya kaptırmayın karda olduğunuzdada durum size kalmış, zaten satmak almak sizin isteğiniz ben kesin bunu yapın demiyorum benim düşüncem benim yaptığım bu die söylüyorum.
bu küçük yazımı okuyum ona göre bir adım daha önde olduğunuzdan dolayı teşekkür ederim herkese bol kazançlar

Zararda olduğunuzda sakın satmayın konusunda katılmıyorum. Stop-loss'u ne zaman ve nasıl kullanacağını herkes öğrenmeli.

Benim de anlamadığım şey bizim millet yüksekten alıyor daha da yükselir umuduyla, düşerken panik satışı yapıyor patlar diye. İnanın ki hiçbir bilgi sahibi olmayan kişiler daha çok zengin olurum umuduyla işlem açıyorlar. Sonra hepsi birer titanik gibi batıyorlar. Lütfen bilgi sahibi olmadan işlem açmayın derim. İşlem açarken de yanınızda mutlaka nakit bulundurun ve stop kullanın. Ytd.

ilk başlayanlar elbet biraz para kaybedicekssiniz bari kucuk paaralarla alıştırma yapın oyle devam edin ben tamamım dediğinizde kendinize guvendiğiniz kadaarıyla oynarsınız ytd

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,149
Kullanıcılar
6,682
Son üye
osmanhazar265
Geri