Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

Altcoin başlangıç sepeti

Uzun bir süre önce alt coin sepeti yapmıştım. Bunların arasında shiba doge coin gibi alt coinlerde bulunuyor. Bunların artacağını ön görerek almıştım fakat piyasanın şu anki durumu pek iç açıcı gözükmüyor. Altcoinler fena bir düşüş yaşıyor. En azından uzun vadede almıştım o yüzdendir ki kafam rahat.

Uzun bir süre önce alt coin sepeti yapmıştım. Bunların arasında shiba doge coin gibi alt coinlerde bulunuyor. Bunların artacağını ön görerek almıştım fakat piyasanın şu anki durumu pek iç açıcı gözükmüyor. Altcoinler fena bir düşüş yaşıyor. En azından uzun vadede almıştım o yüzdendir ki kafam rahat.
Şu piyasa buyuk coinler bile duşuş yasadı yasıyor fakat altcoinler her zaman uzun vadeli almalıyız. Diye dusunuyorum cok kısa surede 10x 100x yapan coinler bulunabilir fakat millet olarak sansızlığımız var bu dunyada shiba konusunda dustukce hala alıyorum 1 dolar olacagını dusunuyorum hala sen ne dusunuyosun shıba konusunda merak ettim.

hocam shıbanın 1 dolar olması çok çok zor bana göre. olmaz mı dersen olabilir fakat market değerine baktıımızda öyle bir durumda bitcoinden bile fazla değere ulaşıyor ki bu da imkansıza yakın

bence de şuan piyasa o kadar hareketli değil ve çok ağır hareket ediyorlar

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,154
Kullanıcılar
6,686
Son üye
sjsjsjka
Geri