Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

Altcoin Sezonu

duygukrpz

Kıdemli Çavuş
Merhaba arkadaşlar,
Bitcionde yaşanan düşüş hepimizin bildiği gibi devam ediyor. Bunun yansımasını altcoinlerde de görebiliyoruz. Çoğu zaman şahit olduğumuz üzere hepimiz farkındayız ki kripto dünyası genel olarak bitcoine bağlı. Bunu şöyle destekleyebilirim;
Bitcoinde düşüş yaşandığı zaman altcoinlerde çoğunlukta bu düşüşü takip ediyor, ne zaman ki bitcoin dibi görse altcoinlerde yükseliş görüyoruz. Peki sizce bitcoinde ki bu düşüş dibi görmeye kadar devam edip altcoinler yükselişiyle gündeme gelicek mi? Hatırlayanlar varsa birkaç yıl önce bu durumu yaşamıştık. Ben çok düşük bir ihtimal olmakla beraber böyle bir durumun yaşanırsa yıl sonu gibi yaşanacağını düşünüyorum. Aynı zamanda bazı yatırımcı ve yorumcuların kullandığı daha metrik tabanlı çizelgeler takip edildiğinde, bu durum ihtimal bile değil. Sizce gidişat ne durumda? Altcoin sezonu yakın mı? Görüşlerinizi bekliyorum arkadaşlar.
Yatırım Tavsiyesi Değildir

Selamlar, Bitcoinin her düşüşü veya her yükselişi aynı senaryoyu yaratmaz. Bitcoinin durumunu, dominance durumu takip eder ve ikisinin piyasa durumu altcoinler üzerinde etkiler gösterir. Bunu şöyle bir görsel ile daha rahat görebiliriz.
photo_2022-06-03_14-11-17.jpg

Tahtayı takip eden büyük yatırımcılar veya şirketlerin etkisinde kalıp, bu görselin aksi yönde piyasanın hareket ettiği dönemler olabiliyor evet.

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,209
Kullanıcılar
6,740
Son üye
mettug
Geri