Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

Althub Yarım Saatte Bir Kazan

Sitenin içerisinde bulunan faucet bölümünde yarım saatte bir ALTH kredisi alabilirsiniz. Ayrıca yine aynı sitedeki link kısaltma görevlerini yaparak kazancınızı arttırabilirsiniz. Ortalama yarım saat içerisinde faucet bölümünden claim ve link kısaltmaları yaparak ödeme eşiğine ulaşabilirsiniz.
Ödeme için 16 farklı altcoin kullanılabiliyor. Fiyat dengesi değiştikçe ödeme limitine ulaşabilmek için gerekli olan ALTH de değişiyor.
5000 ALTH =05 $
%20 referans kazancı bulunmaktadır.
Referanslı Üyelik Link: https://althub.club/r/58919/

Bol kazançlar

Benim de uzun zamandır kullandığım ödemeleri tıkır tıkır yapan bir site. Bazı coinleri faucetpay hesabına bazılarını borsadaki cüzdan hesaplarınıza çekebiliyorsunuz. Borsa hesabınızdaki cüzdanlara yapacağınız çekimlerde, borsa cüzdanının alt limitine mutlaka dikkat etmenizi tavsiye ederim.

Ayrıca link kısaltmalarını çözdüğünüzde, tasks kısmında easy-simple ve medium olarak kategorilendirdikleri ekstra ödülleri de toplayabilirsiniz. 2 tane easy kategorisinde shortlink çözerseniz ekstradan 4 alht, simple kategorisindeki 5 kısa link çözdüğünüzde 4 alht, medium kategorisinde 10 tane shortlink çözerseniz 5 alht ödül kazanıyorsunuz.

Bu tip sistemlerde asıl kazancı sağlayan offerwall sistemidir. Offerwall'da en sevdiğim ve ödemeleri görevi tamamladıktan hemen sonra sorunsuz bir şekilde yapan offertoro sağlayıcısı kaldırılınca beni küstürdüler. Offertoro kalktığından beri girmiyorum. Tekrar eklenirse geri dönüş yapmayı düşünüyorum :)

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,153
Kullanıcılar
6,685
Son üye
Wkfrdaken
Geri