Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

Ambire Cüzdan

Forumda aradığımda göremedim ve eklemekte yarar gördüm Ambire Cüzdan'ı benimde kullandığım başarılı bir cüzdan iyi bir proje diyebilirim hatta detay paylaşmıyorum projeyi incelemenizi öneririm bir çok ağı desteklediği gibi web3 uygulamalar içinde benim en çok beğendiğim cüzdan uygulamasıdır.

Kendimce biraz inceledim Web3 tabanlı sezgisel bir cüzdan olduğu yönünde birkaç kaynaktan yazı okudum, doğru mu anlayıp yorumladım bilmiyorum. Bunun dışında bu konu da gizli bir mesaj var mı hocam :) YTD olmamak ile birlikte Ambire Wallet coin'ine bir miktar yatırım güzel olabilir mi?

Şöyle ben Ambire ve Zelcore kullanıyorum iki projeyi de uzun süredir takip ediyorum.

Ambire cüzdan da BNB WALLET token kazanabiliyoruz ve BNB stake etmek zorunda değiliz. Ben ilk olarak projeye girdiğimde 3 ağı destekliyordu şuan baya gelişti. Meta cüzdanı da bağlayabiliyoruz. Bunlar dışında ben toplam BNB hacmimin yarısını burada tutuyorum proje güzel haliyle WALLET token biriktirip kenarda tutmanın bir zararı olmaz. Elinizde BNB varsa esnek birikim yada stake gibi araçlarla bekletmektense Ambire da bekletmek daha mantıklı.

Başlığı açarken gizli bir mesaj vermek istemedim :) sadece insanlara araştıracağı güzel konular vermeyi seviyorum.

Tabi forumda bu konulara ilgi arttıkça takip edip gerekirse rehberler de eklemeye başlarım.

Şimdilik iştahınızı kabartmak daha hoşuma gidiyor alışkanlık işte :)

Şöyle ben Ambire ve Zelcore kullanıyorum iki projeyi de uzun süredir takip ediyorum.

Ambire cüzdan da BNB WALLET token kazanabiliyoruz ve BNB stake etmek zorunda değiliz. Ben ilk olarak projeye girdiğimde 3 ağı destekliyordu şuan baya gelişti. Meta cüzdanı da bağlayabiliyoruz. Bunlar dışında ben toplam BNB hacmimin yarısını burada tutuyorum proje güzel haliyle WALLET token biriktirip kenarda tutmanın bir zararı olmaz. Elinizde BNB varsa esnek birikim yada stake gibi araçlarla bekletmektense Ambire da bekletmek daha mantıklı.

Başlığı açarken gizli bir mesaj vermek istemedim :) sadece insanlara araştıracağı güzel konular vermeyi seviyorum.

Tabi forumda bu konulara ilgi arttıkça takip edip gerekirse rehberler de eklemeye başlarım.

İlgimi çektiğini söyleyebilirim. Hack olayları ile karşılaşma geçmişi var mı bu Wallette. Malum metamask falan delik deşik oldu :)

BNB stake etmek zorunda olmadan, kazanç sağlaması süper bir olay. Sizin konunuzdan sonra araştırmıştım fakat bu durumu atlamışım sanırım. Ne kadar bulundurunca ne kadar veriyor acaba?

Ambire cüzdanında BNB varsa 5.40 %APY oranında WALLET token veriyor. Cüzdanda olması yeterli stake durumu söz konusu değil

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,205
Kullanıcılar
6,744
Son üye
mehdem821
Geri