Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

Analiz Firması Santiment : Bitcoin’e Olan İlgi Azalıyor Mu?

Ekran Görüntüsü (566).png

Analiz firması Santiment, Twitter platformunu baz alarak Bitcoin ile ilgili bir araştırma gerçekleştirmiş. Santiment firması yaptığı araştırmalar neticesinde şu sonuca ulaşmış : Yakın zamanlarda, sosyal medya platformu twitter’da bitcoin daha az ilgi görüyor.

Bitcoinsistemi haber sitesi, Twitter ve Bitcon ile ilgili Santiment araştırmasını sayfalarına taşımış. İki aylık bir süre içerisinde, Twitter üzerindeki bitcoin popülerliğinin ilk kez düşüş göstermeye başladığı bildiriliyor. Fiyat ve twitter üzerindeki ilginin beraber hareket ettiği ve ilgide yaşanan bu düşüşün dikkat çekici olduğu söyleniyor. Haberin sonunda, tespit edilen bu ilgi azalmasının Bitcoin fiyatına düşüş getirebileceği yönünde ayrıca bir not eklenmiş.

Önceden ilgi çoktu, faucetler vs bugün oldukça fazla sayılabilecek satoshi veriyordu. Herkes bir şekilde ilgi gösteriyordu. Şimdi yeni coinlerin de çıkmasıyla onlar takip edilir oldu. İlerisi için ne olur bilinmez. Yatırım tavsiyesi değildir.

Boş ve sonuçsuz bir araştırma olmuş. Okurken sonucu nereye bağlayacak diye düşünüyordum. Böyle bir ilgi düşüşü fiyat düşüşüne sebep olacaksa ohoo işimiz var bizim. Bitcoin öyle her ota konacak arı değil.

Birgün Bitcoin'e ilgi azaldı diye ciddi bir araştırma sonucu açıklanırsa anlarım ki o dönemin fiyatı en az 100 bin Dolardır. Çünkü o dönem artık zenginlerin bile Bitcoin almakta zorlanacağı kadar hem fiyat artmış hem de satıştaki Bitcoin sayısı azalmıştır. Geçenlerde bir konu açıldı forumda Her Zengin 1 Bitcoin Sahibi Olamaz, diye. Aynen öyle olduğunda ilgi zorunlu olarak azalmış olacak. Hatta ilgi artmış olacak ama alım azalmış olacak. Ahan da yazdım buraya. :)

Boş ve sonuçsuz bir araştırma olmuş. Okurken sonucu nereye bağlayacak diye düşünüyordum. Böyle bir ilgi düşüşü fiyat düşüşüne sebep olacaksa ohoo işimiz var bizim. Bitcoin öyle her ota konacak arı değil.

Birgün Bitcoin'e ilgi azaldı diye ciddi bir araştırma sonucu açıklanırsa anlarım ki o dönemin fiyatı en az 100 bin Dolardır. Çünkü o dönem artık zenginlerin bile Bitcoin almakta zorlanacağı kadar hem fiyat artmış hem de satıştaki Bitcoin sayısı azalmıştır. Geçenlerde bir konu açıldı forumda Her Zengin 1 Bitcoin Sahibi Olamaz, diye. Aynen öyle olduğunda ilgi zorunlu olarak azalmış olacak. Hatta ilgi artmış olacak ama alım azalmış olacak. Ahan da yazdım buraya. :)
O konunun sahibi olarak satoshilerin çok kıymetleneceğini düşünüyorum. :)

Twitter kendine pay çıkarmış desenize Bitcoin'in düşüşünden. Eğer dünyada bir şeyler oluyorsa bu platforma muhakkak yansıyor demeye getirmişler.
Farklı bir açıdan bakmaya çalışayım bir de.
Eğer yükselsin istiyorsanız Bitcoin hakkında bolca twet atın demeye de getirmiş olabilirler.
Yani her halükarda Twitter sonuçların anlaşılacağı bir platform onlara göre.

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,154
Kullanıcılar
6,686
Son üye
sjsjsjka
Geri