Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

Avalanche Fikirleri

Avalanche/AVAX/ bu kripto para hakkında fikirlerinizi merak ediyorum. Bitcoin den sonra birden çok kripto para birimi çıktı kimisi değerli kimisi değersiz.Bazılarına yatırım yapmak kazanç sağlaya biliyor.Benimde yatırım yaptığım kripto paralardan biri ilk başta beni biraz zarara sokmuştu ama şuanda yükselişi güzel inşallahta böyle devam eder.Benimde merak ettiğim konu Avalanche kripto parası için fikirleriniz?Sizce durumu ne olur?

Kötü bir başlangıç yaptı ama artık tercih edilmeye başlayan bir ağ olma yolunda ilerliyor. Pek çok projenin kolaylıkla girebildiği bir ağ halinde. Köprü konusunda kullanım kolaylığı sunarsa işler olumlu yönde değişebilir. Geleceğin kripto parası falan diyemem, uzun zamandır da radarımda çıkmış durumda. Ama piyasada Türk yatırımcının yoğun ilgi duyduğu bir kripto para olduğundan Türkiye tarafından kripto paralara gelebilecek olası yaptırımların etkisi olacağını düşünüyorum bu kripto para üzerinde. Tabi ki tercih sizin. YTD

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,152
Kullanıcılar
6,684
Son üye
Okan.2727
Geri