Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

Ben Todar Yılın CEO'su

image_2021-12-19_07-54-45-2.png

Moon Nation Game (MNG) projesinin CEO'su Birleşik Krallık'ta Ceomontly tarafından düzenlenen Ceo of the year 2022 etkinliğinde, 2022 yılının en iyi CEO'su ödülüne layık görüldü.

Şirket tarafından yapılan açıklamada, Moon Nation Game (MNG) projesi ve bu projenin inşası üzerinde yapılan başarılar nedeniyle kendisinin bu ödüle layık görüldüğü belirtildi. Ödülün açıklanması üzerine Moon Nation Game (MNG) CEO'su Ben Todar tarafından şahsi twitter hesabı üzerinden bir teşekkür tweeti yayınlandı. Bahse konu tweet içeriğinde kendisinden çok daha iyi CEO'ların olduğunu ama yine de ödül için teşekkür ettiğini belirtti.

Ben @Vonzarovich olarak bu ödülü Yorumsuz bırakıyorum. Anlayan anlamıştır.

@Vonzarovich hocam özellikle sizin yorumunuzu merak ediyorum. Bu projeyi yakından takip ediyorsunuz. Aydınlatıcı olur bence yorumunuz.

Bu MNG projesi çok kafa karıştırıcı geliyor bana. Geleceği var mı bu işin?

@Vonzarovich hocam özellikle sizin yorumunuzu merak ediyorum. Bu projeyi yakından takip ediyorsunuz. Aydınlatıcı olur bence yorumunuz.

Bu MNG projesi çok kafa karıştırıcı geliyor bana. Geleceği var mı bu işin?
Proje güzel ama CEO canımı sıkıyor. Bir kaşık suda boğarım. AYI piyasasında ayakta kalmaya çalışıyor proje. Ayakta kalırsa güzel yerlere gelme ihtimali olan potansiyel taşıyan bir proje... YTD

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,154
Kullanıcılar
6,686
Son üye
sjsjsjka
Geri