Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

Ben Todar'dan Eylül Ölü Ay

indir (17).jpg

Moon Nation Game (MNG) projesinin CEO’luk görevini yürüten ve Binance’den CZ ile yakınlığıyla bilinen Ben Todar son yaptığı paylaşımda kendi yatırımcılarına yönelik Eylül ayının ölü ay olacağını bildiğini ekim ve sonrasına baktıklarını ve çalıştıklarını belirtti.

CZ ile yakın olmasına rağmen Paris’te gerçekleştirilen Blockchain konferansına katılmaması da dikkatlerden kaçmayan Ben Todar, davet mi edilmedi? Yoksa kendi mi gitmek istemedi henüz bilinmiyor Proje sahiplerinin yanında çok sayıda fenomen de bahse konu konferansa katılıyor. Tabi ki CZ'de.

Açıkçası koyduğu hedefler ile ağırlıklı Türk yatırımcının olduğunu düşündüğüm Moon Nation Game (MNG) projesinin püf noktasını çözdüğünü düşündüğüm Ben Todar, hedef olarak çoğunlukla ay sonunu vermektedir. Bizim toplumda ay sonları sabır anlamına gelir demek doğru olur sanırım. Milletimize sabrı öğreten proje diyorum ben kendisine artık.

Moon Nation Game (MNG) ayrıca Binance’nin kuluçka programındaydı. Ne oldu ne bitti anlamış değilim henüz. O konuda ses seda çıkmıyor şimdilik.

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,205
Kullanıcılar
6,744
Son üye
mehdem821
Geri