Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

Ben Yeniyim, Nasıl Kripto Para kazanabilirim?

bu sitede başlayabilirsin kazanmaya hocam.
50 kelime üstü özgün içeriklerde ödeme yapıyoruz.
level sistemine göre.
ödeme alan kullanıcılar umarım yardımcı olur.

ben bu konu ile alakalı bilgi almak istiyorum
Merhaba Satoshi Türk' e hoşgeldin. Umarım burada çok güzel vakit geçirirsin.

Satoshi Türk' te kripto para ile ilgili konularda seviyene göre Satoshi kazanırsın. Ama 50 kelimeden fazla olmalı. Mesela Level 4 olan bir kişi kelime başı 8 satoshi kazanır.

En kısa zamanda özgün ve orijinal içeriklerini bekliyoruz. :)

Admin' in burada güzel bir yazısı var buna göz atabilirsiniz:
https://satoshiturk.com/threads/kripto-para-kazanma-yoentemleri.7/

İnternetten reklamlara tıklayarak az da olsa kripto para kazanabilirsiniz. Ama lütfen iyice araştırın. Bazı sitelerde sorunlar çıkabiliyor. Bazıları dolandırıcı olabiliyor. Bu link de PTC siteleri için:
https://satoshiturk.com/forums/ptc-siteleri.230/

Vonzarovich' in stok fotoğrafçılık üzerine burada müthiş bir yazısı var:
https://satoshiturk.com/threads/shutterstock-goersel-sat-kazan.870/

Ayrıca ben de birkaç öneri vermek istiyorum. Kullanıcı adınız makale ustası. Steemit ve Hive Blog adında iki tane site var. Bu iki site Reddit' e çok benzeyen topluluk siteleridir. Ama bahsettiğim bu siteler Reddit' in aksine para kazandırıyor. (Reddit para kazandırmıyordu diye biliyorum ama kazandırıyor da olabilir. Reddit kullanıyorum birkaç gündür ama para kazandırma konusuna hiç bakmadım.)

Steemit: https://steemit.com/

Hive Blog: https://hive.blog/

bu sitede başlayabilirsin kazanmaya hocam.
50 kelime üstü özgün içeriklerde ödeme yapıyoruz.
level sistemine göre.
ödeme alan kullanıcılar umarım yardımcı olur.

ne ile alakalı içerik gireceğim önemlimi hocam mesela ben ekonomi ile alakalı makale yazdım onu girersem olurmu yada senin isteğin üzerine kedilerin sevdiği oyunlarla alakalı bunları yazarsam olurmu?

ne ile alakalı içerik gireceğim önemlimi hocam mesela ben ekonomi ile alakalı makale yazdım onu girersem olurmu yada senin isteğin üzerine kedilerin sevdiği oyunlarla alakalı bunları yazarsam olurmu?
Ekonomi kategorileri var eksik kategori varsa bize istekler kategorisinde bildirin gerekli işlem yapılır
Site şuan ekonomi ve kripto para ağırlıklı konularda ödeme yapıyor kazanç sisteminiz aktif olduğunda fark edeceksiniz verdiğim konuyu inceleyin lütfen

ben bu konu ile alakalı bilgi almak istiyorum
Yukarı da nasıl kazanacağın anlatılmış bende sana elindeki paralarını nasıl kaybetmemen gerektiğinden bahsedeyim;
- btc ve ya altcoin kazanayım derken üye olduğun ve ya olacağın sitelere dikkat et. Güvenmediğin sitelere kişisel bilgilerini verme,
- küçük yatırımlarla büyük meblalar kazandırdıklarını idda eden sitelerden ve sistemlerden uzak dur ve ya öncelikle çok iyi araştırma yap,
- HYIP veya scam sitelere dikkat et çok iyi araştır emeklerin ve vaktin boşa gitmesin,
- Ödeme alırken kullanacağın cüzdanı iyi seç,
-Tüm bunları yaptıktan sonra ödeme alacağın cüzdan adresini mümkünse elle gir değilse kopyala yapıştır yaptığın adresi çok iyi kontrol et bazı zararlı yazılımlar bilgisayarına girerek kopyala yapıştır yaptığın adresin içinden bir ve ya iki rakamı değiştirip ödemeleri kendilerine çekiyorlar,
-Kumardan uzak dur sonuçta herzaman kasa kazanır başkalarını zengin etme

Umarım sana ve başkalarına yararlı olabilirim. İyi forumlar

Bu sorunuz sadece bu sistem ile alakalı mı yoksa tamamen kripto para olayında mı yenisiniz tam anlayamadım, Yukarıda bu sistem ile alakalı birçok güzel ve açıklayıcı yorum bulunmakta oyüzden ben size burası haricinde nasıl kazançlar sağlayabileceğiniz hakkında ufak bir bilgilendirme yapayım.

Öncelikle Faucetpay, expresscrypto sitelerine üye olmakta fayda var.
Sonrasında bu sistemlere ödeme yapan birçok musluk siteleri var ve genel olarak yüzde 99 a yakını ödemelerini sorunsuz yapar.
Bu musluk sistemleri birçok çeşit olabiliyor kimisi ödemeleri anında bu sitelere gönderiyor, kimisi belirli bir bakiyeye ulaştıkdan sonra çekmenize izin veriyor.
Bu sistemlerde bazıları 5 dakikada bir ödeme almanızı sağlarken bazıları saatte bir ödeme verir, bu ödemeler çok yüksek ve tatmin edici değildir baştan söylemeliyim. Ama damlaya damlaya göl olur hesabı, Bu sistemlerde düzenli kullandığınız zaman güzel rakamlar elde edebilirsiniz.

Musluk sistemleri ile alakalı diğer bilgileri ve bazı musluk sistemlerine buradan ulaşabilirsiniz;

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,149
Kullanıcılar
6,682
Son üye
osmanhazar265
Geri