Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

Bilgisayar Konusunda Destek Verebilirim.

Merhaba arkadaşlar bilgisayarınızda çözemediğiniz sorunlar mı var? driver direcktX v.b. sorunlar mı yaşıyorsunuz? yadda bilgisayarınız açılmıyormu? bilgisayarınız iyi mi kötü mü bilmek mi istiyorsunuz doğru yerdesiniz.

bilgisayarlar çıktığından beri milyonlarca yada milyarlarca sorun çıkarmıştır bu sorunlar genellikle tekniksel olur

bir bilgisayarın en önemli parçaları şunlardır
. Ekran kartı
. Anakart
.Ram
.işlemci
bilgisayarın en önemli parçalarını gördük şimdi tekniksel olarak devam etcez
şu an çoğu insanın ekran kartı yok benimki gibi ekran kartı yok sa ram dan alıp ekran kartına verilebilir ama bu işlem kısıtlıdır büyük ihtimalle aynı frekansa getirmek gerekçesiyle ramdan 16 24 32 48 64 128 256 mb verilebilir ama aynı frekansa getirmek haliyle zordur.

çoğu zaman aktifim herhangibi bir sorunla vb karşılaşırsanız bana söyleyebilirsiniz

ben bu yazına katılmıyorum bilgisayar için en önemli parçalar içersine ekran kartı giremez bile ben yıllarca ekran kartsız bilgisayarlar kullandım halada ekran kartsız bilgisayar kullanıyorum gerekirse unity ile oyun yapımı olsun gerekirse visual studio code ile kod yazarak internet sitesi yapımı olsun gerekirse günümüzde moda olan volorant cs.go gta5 singleplayer veya online kısmı olsun gayet ekran kartsız güzel performanslar aldım ekran kartını parfüm gibi düşünebiliriz bence giyimin güzel yakışıklısın konuşmanda gayet iyi ama parfüm sıkmasanda olur bunlarla bi eksiğin olmadan gayet güzel şeyler başarabilirsin ama bir parfüm sıksan bir saat taksan bir bleklik ve kolye o zaman bi tık daha iyisi olur ekran kartıda aynı bu şekilde olmasada olur olursa bi tık daha iyisini başarırsın .

ve ricam lütfen konu açmak için konu açmayınız bi bilginiz olduğunu nile sanmıyorum interneten öylesine araştırılmış bir konu üzerine konu açılmış sizin konunuz şu olabilirdi iyi bir oyuncu bilgisayarı yada yazılımcı bilgisayarı nasıl toplanır özellikleri neler olmalıdır

şu an çoğu insanın ekran kartı yok benimki gibi ekran kartı yok sa ram dan alıp ekran kartına verilebilir ama bu işlem kısıtlıdır büyük ihtimalle aynı frekansa getirmek gerekçesiyle ramdan 16 24 32 48 64 128 256 mb verilebilir ama aynı frekansa getirmek haliyle zordur.

çoğu zaman aktifim herhangibi bir sorunla vb karşılaşırsanız bana söyleyebilirsiniz
Bu kısım tamamen yanlış bilgi.

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,211
Kullanıcılar
6,739
Son üye
kenanx
Geri