Binance.com Yerli Olmasa da Türkçe Dil Destekli Dünya'nın En Büyük Borsası

probit borsası
shicco
  • ICO (Initial Coin Offering): Bir şirketin fon oluşturma amacıyla kendi kripto parasını piyasaya sürerek oluşturduğu kitle fonudur. Genellikle, şirket belli bir miktarda kripto parayı piyasaya sürerek, bu tokenler’den elde ettikleri gelir ile projelerini hayata geçirmeye çalışırlar.

SatoshiNakamoto

Üstçavuş


0.00000000
  • 0.00000000  
  • #1
Sektörün en büyük borsalarından birisi olan Binance, en iyi Bitcoin borsası listesinin olmazsa olmazlarından. 2017 yılında kurulmasına karşın, kısa bir sürede büyük bir başarı elde eden borsa, birçok kişinin işlemlerini yaptığı yer olarak biliniyor.

Ancak Binance’in dönem dönem sorunlar yaşadığını söylemek mümkün. Özellikle geçmişte yaşanan hack saldırılarına ek olarak, Binance’in kripto para sektöründe varlığının yansımaları da bazı otoriteleri rahatsız ediyor.

Tüm bunlara karşın, borsanın son derece iyi bir yapıda olduğunu söylemek mümkün. Ayrıca mobil uygulaması konusunda da başarılı olan Binance’in en önemli özelliklerinden birisi de traderlara sunduğu benzersiz opsiyonlar.

Borsa üzerinde yüzlerce farklı kripto para birimini spot işlemlerde trade edebilirsiniz. Buna ek olarak margin trading, vadeli işlemler ve opsiyon işlemleri de kullanabilirsiniz. Ayrıca pasif gelir elde etmek istiyorsanız, farklı kripto para birimlerinin desteklendiği lending hizmetine de göz atabilirsiniz.

Binance’in Artıları
  • Çok sayıda kripto paranın farklı paritelerle alım satımına izin vermesi.
  • Spot işlemlere ek olarak, margin, opsiyon, vadeli işlemler ve lending gibi fırsatları sunması.
  • Mobil uygulamasının oldukça iyi ve başarılı olması.
  • Anonim hesaplar ile para çekimine, belirli miktarlar ile sınırlı kalmak kaydıyla izin vermesi.
 

Üst