Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

Şikayet Binance Güncellemeleri

Merhaba.

Son iki güncellemeden itibaren Binance -benim için- çekilmez oldu.

4 gb bellek, 2 ghz işlemci ve Android 7 os mevcut. Sistemim çok sağlam değil ama Binance bizden vazgeçmeye mi başladı acaba bu yeni güncellemeler ile?

Artık çok fazla donma, kasma, çakılma, crash, vs oluyor. Cüzdanı açarken bile on saniye bekletiyor. NFT, Live, TraderWagon gibi sayfaları açması ise mucize oldu. Şarjı sömürmesi de cabası..

Sizlerde durum nedir? Ne dersiniz?

Teşekkürler.

Tekrar merhaba.

İlk soruya cevap yazan herkese teşekkürler.

Ancak bugün bir sorun daha yaşadım. Dün vadelide 10x kaldıraç ve 20500 $ seviyesinden açmış olduğum long işlem, az önce "expired" açıklaması ile liq olmuş.

Normal şartlarda liq seviyem 19300 $ seviyelerindeydi. Grafiği incelediğimde oraya iğne de atmamış Bitcoin. Ayrıca vadeli cüzdanımda nakitte vardı.

Senelerdir kullanıyorum ve ilk defa bu şekilde liq oldum Binance'da. Nedir bu? Bilen var mı?

Teşekkürler.

@ŞUMAHER 6 saatte 1 bir nevi komisyon ödersiniz. Bu komisyon hesabınızdan değil açık olan pozisyonunuzdan kesilir. Kesilme şekli de liq olma seviyenizin daha yakına gelmesi şeklinde olur. Yalnız aradaki meblağ biraz yüksek. sadece bundan kaynaklanmayabilir. Destekten yardım alın derim. Bir açıklasınlar.

@ŞUMAHER 6 saatte 1 bir nevi komisyon ödersiniz. Bu komisyon hesabınızdan değil açık olan pozisyonunuzdan kesilir. Kesilme şekli de liq olma seviyenizin daha yakına gelmesi şeklinde olur. Yalnız aradaki meblağ biraz yüksek. sadece bundan kaynaklanmayabilir. Destekten yardım alın derim. Bir açıklasınlar.
Konu çözülmüştür hocam.

Vadeli (Futures) > Tercihler (Preferences) > Pozisyon Modu (Position Mode Setting) kısmındaki ayarı, ben daha önceleri "Hedge" olarak kullanırken; yapılan son güncelleme ile o kısım "One Way" olarak değişmiş

Daha önce aynı işlem çiftlerini kullanarak, aynı anda iki farklı yönde de işlem açıyordum. Hedge modu bunun için var zaten.

Ancak sistem onu kendi kafasına göre One Way moduna çevirince, zaten hali hazırda açık olan long pozisyon varken, benim açmış olduğum short pozisyon liq etmiş.

Vesselam, "burada hatalı olan ben değilim, sizsiniz" dedim ama bunu kabul etmediler.

Biraz üzerlerine gideceğim. Farz oldu.

Konu çözülmüştür hocam.

Vadeli (Futures) > Tercihler (Preferences) > Pozisyon Modu (Position Mode Setting) kısmındaki ayarı, ben daha önceleri "Hedge" olarak kullanırken; yapılan son güncelleme ile o kısım "One Way" olarak değişmiş

Daha önce aynı işlem çiftlerini kullanarak, aynı anda iki farklı yönde de işlem açıyordum. Hedge modu bunun için var zaten.

Ancak sistem onu kendi kafasına göre One Way moduna çevirince, zaten hali hazırda açık olan long pozisyon varken, benim açmış olduğum short pozisyon liq etmiş.

Vesselam, "burada hatalı olan ben değilim, sizsiniz" dedim ama bunu kabul etmediler.

Biraz üzerlerine gideceğim. Farz oldu.
Bu güne kadar hangi hatalarını kabul ettiler ki bunu kabul etsinler.

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,205
Kullanıcılar
6,744
Son üye
mehdem821
Geri