Neler yeni

Binance Hangi Kripto Parayı Listeleyecek?

probit borsası
  • Zerocoin : Kripto para işlemlerini anonim olarak yapmak için oluşturulmuş protokoldür.

Vonzarovich

Korgeneral
Level 1 (1X)
Level 2 (2X)
Level 3 (3X)
Level 4 (4X)
Level 5 (5X)
Level 6 (6X)
Level 7 (7X)
Level 8 (8X)
Level 9 (9X)
Level 10 (10X)
Level 11 (11X)
Bağış Yapan Üye
Katılım
18 Eki 2020
Mesajlar
2,752
Çözümler
1
Tepkime puanı
2,009
Puanları
285
Konum
Kocaeli
Cinsiyet
Erkek


0.00041271
  • 0.00000000  
  • #1
Bir zamanların en popüler sorusuydu Binance Hangi Kripto Parayı Listeleyecek? Ben dahil analiz yapanlar, Binance'nin listeleme kriterlerini çıkarmaya ve bu kriterler üzerinden hangi projenin listelenmeye daha yakın olduğunu bulmaya çalışırdık. Dünya'nın en büyük kripto para orsası olarak bu işi gizlemeyi fazlasıyla beceren bir borsa. Çünkü yaptığımız tüm çalışmalara rağmen tam anlamıyla şuna göre listeliyor denebilecek bir kriter bile bulamadık. Bazen çok büyük kitleleri olan projeleri listelerken, bazen daha emekleme aşamasını bile geçememiş projeleri listeliyor ve onların kalkınmasını sağlıyor. Öncesinde yatırımı da mevcut değil. Yani işin içinden çıkamadık ve bizde bıraktık arkadaşlarla.

Şimdi bu başlık altında yazacaklarım tamamen ihtimallerden oluşmaktadır. Bilindiği üzere Binance Labs diye bir alt kuruluşu var Binance'nin. Projeleri inceliyor, onlara yatırım yapıyor, onların gelişmelerine gerekli teknik desteği veriyor ve çeşitli reklam faaliyetlerinde ön ayak oluyor. kısacası yatırım yaptığı projenin kalkınması için elinden geleni yapıyor.

Daha önce Binance CEO'su CZ tarafından da açıklandığı üzere (Luna'ya yatırım yaptınız zamanında söylemi üzerine" Pek çok projeye yatırım yapıyorlar, ancak bunlardan küçük bir kısmı piyasada tutunmayı başarabiliyor.

Tüm bu yatırım odaklarından yola çıkarak ve yatırım miktarlarını ele alarak listelenebilecek kripto paraları sıralamak gerekirse;

Block Ape Scissors, Stargate, Nym Protocol, Cere Network, Manta Network, Dora Factory, NFTb, ApolloX, Melos Studio, Nine Chronicles, Math Wallet, pSTAKE Finance, Covalent

Bunlar tamamen yatırım yaptığı projeler olup, listelenme garantisi bulunmamaktadır. Kısaca Binance Hangi Kripto Parayı Listeleyecek? sorusu uzun süre yanıtsız kalmaya devam edecek.
 

Bu konudan Vonzarovich isimli kullanıcıya 0.00001090 Bitcoin verilmiştir

0.00001090 Satoshi ise Anlık Kur Üzerinden 4.10 Türk Lirası Değerindedir.

Üst